Altan Elmas: Bu Gündeme Rağmen Bu Kadar İnsanı Buraya Getirebildiysek…!

Citscape Turkey’e 3 proje ile katılan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmak, “Bu gündeme rağmen bu kadar insanı buraya getirebildiysek Türkiye hala

25 Mart 2016
Altan Elmas: Bu Gündeme Rağmen Bu Kadar İnsanı Buraya Getirebildiysek…!

Citscape Turkey’e 3 proje ile katılan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmak, “Bu gündeme rağmen bu kadar insanı buraya getirebildiysek Türkiye hala güvenli liman olmayı sürdürüyor demektir dedi....

Sur Yapı Cityscape Turkey 2016 Fuarı’na Bursa Marka Rezidans ve İstanbul Mirage ve Exen projeleri ile katıldı.

Fuara katılan birçok firma gibi Sur Yapı’nın hedefinde yabancı yatırımcılar vardı. Fuara Körfez yatırımcılarına uygun projelerle katıldıklarına dikkat çeken Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “ Fuara yabancı yatırımcıların özellikle Körfez yatırımcıların daha çok talep ettiği bölgelere uygun ürünlerimizi getirdik.

Bursa’daki Marka Rezidans projemizin yanı sıra İstanbul Güneşli’deki Mirage Residence ve Ümraniye’deki Exen İstanbul projelerimizle fuardayız” dedi.

MARKA REZİDANS’IN BİR BLOĞUNA SUUDİLİ TALİP
Bursa’nın yabancılar tarafından en çok talep gören üçüncü il olduğuna dikkat çeken Elmas, “Bursa yabancılar tarafından en çok talep gören üçüncü il. Marka projemizde yabancılara ciddi bir satış yaptık zaten. Yüzde 20’sini yabancıya sattık. Yeni satışa çıkardığımız son blokla ilgili de ciddi görüşmelerimiz var. Suudi Arabistanlı bir kurumsal yatırımcı blok satın almak istiyor. Muhtemelen Nisan ayı içinde neticelendireceğiz” diye konuştu.

SATIŞIN YÜZDE 20’Sİ YABANCIYA
Marka Rezidans projesinde ilk 2 blokta satışın yüzde 20’sini yabancıya yaptıklarını belirten Elmas, “İlk iki bloğun yüzde 60 satıldı. Bunun yüzde 20’si yabancıya sattık. En çok Suudi ve Kuveytliler aldı. Marka projemizle burada güçlü bir şekilde yer almak istiyoruz. Projenin altınad büyük de bir alışveriş merkezi var projenini altında. Dünya markalarını getireceğiz. Birçok marka ile anlaşma yapıldı. Mart 2017’de de inşalah avm’yi de açacağız” ifadesinde bulundu.

Satışta olan toplam 10 projelerinin olduğunu belirten Elmas, ”Projelerimizin hepsini buraya getireliyoruz. Müşteriye uygun olan ürünleri getirdik. Katar, Suudi Arabistan ve Kuveyt’ten fazla talep var. Önemli olan m üşterininin istediğini müşterinin önüne koymak. Bu nedenle biz de bu bölgenin talebine uygun ürünlerimizi fuara getirdik” ifadesinde bulundu.

İRAN'A YOĞUNLAŞACAĞIZ
Avrupa Yakası’ndaki projelerinin yüzde 17, Anadolu Yakası’ndaki projelerinin ise yüzde 7’sini yabancılara sattıklarına dikkat çeken Altan Elmas, önümüzdeki dönemlerde İran pazarına yöneleceklerini söyledi.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Bir Yeşil GYO projesi olarak hayata geçen Innovia Zekeriyaköy projesi, İstanbul Sarıyer'de yükseliyo

21 Mart 2017


Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi, İstanbul Maltepe'de yü

20 Mart 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat