TEM 34 Projesinde Kira Gelirleri 8 Bin Lira!

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

26 Ağustos 2015
TEM 34 Projesinde Kira Gelirleri 8 Bin Lira!

Akyapı - Eşbah Yapı - Nil Yapı ortaklığının Esenyurt'ta yükselen Tem 34 projesinde kiraların 8 bin liradan başlaması bekleniyor.

İstanbul'un Esenyurt bölgesinde Akyapı - Eşbah Yapı - Nil Yapı ortaklığı tarafından 25 dönüm arazi üzerinde 100 dükkan kapasitesi ile inşa edilen Tem 34 projesinde birimlerin büyüklükleri 500 ile 2 bin metrekare arasında değişiyor.

Tem 34 PROJE DETAYLARI

Akyapı, Eşbah Yapı ve Nil Yapı tarafından inşa edilen Tem 34 projesi bir sanayi kompleksi olarak geliştirildi. Zemin+3 katlı iki bloktan oluşan projede dükkanların büyüklükleri 500 metrekareden başlıyor. İsteğe göre, bir kat büyüklüğüne getirilebiliyor. İki etaplı olarak planlanan projede dükkanlar brüt 7 ila 10 metre tavan yüksekliğine sahip. Projenin 200 bin metrekare kapalı alanı bulunuyor.

Hadımköy gişelerinin yanı başında hayata geçirilen Tem 34, depolama ve imalat sanatine yönelik bir ticari proje olarak geliştirildi. Sanayi kompleksi olarak faaliyet gösterecek projede her katta 500 metrekareden 3 bin metrekareye kadar dükkanlar bulunuyor. Modüler sistemle isteğe uygun büyüklüklerde dükkanlar elde edilebiliyor. Tem 34 projesinden yatırım amaçlı dükkan alanların aylık 8 bin TL ila 9 bin TL gelir elde etmesi bekleniyor.

13 metre iç koridorların yer aldığı Tem 34 projesinde kamyon ve tırlar her kata ulaşabiliyor. Böylelikle trafik sirkülasyonu aksamadan, rahat yükleme ve boşaltma yapılması sağlanıyor.

MAYIS 2017'DE TESLİM

En düşük metrekare birim fiyatlarının 2 bin 200 lira olduğu Tem 34 projesinde kira gelirlerinin minimum 8 bin liradan başlaması bekleniyor. Banka kredisine uygun olan Tem 34 projesinde firma bünyesinde 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Projede teslim işlemlerinin Mayıs 2017 tarihinde yapılması planlanıyor.

Tem 34 PROJE BİLGİLERİ

Tem 34 Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Akçaburgaz Mah. 1584. Sok. BİM Depo bitişiği Esenyurt/İstanbul
Telefon : 0212 671 57 97
Web : www.tem34.com.tr
E-mail : info@esbahyatirim.com

Tem 34 Projesi Fotoğrafları :

Tem 34 Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık otopark
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Kafe
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Restoran
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Su deposu
- Depo/kiler
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Tem 34 Projesi Kroki Görseli :HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

baki yigitbas

23 Jan 2017, 08:32

Lutfen acil arayin fiyat ve bilgi almam lazim


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat