Vadistanbul Park Cityscape Turkey’de Vitrine Çıktı

Maslak Ayazağa'da yükselen Vadistanbul Park projesi Cityscape Turkey'de yatırımcılarla buluştu...

24 Mart 2016
Vadistanbul Park Cityscape Turkey’de Vitrine Çıktı

Maslak Ayazağa'da yükselen Vadistanbul Park projesi Cityscape Turkey'de yatırımcılarla buluştu...

İstanbul Avrupa yakasında Maslak Ayazağa'da yaşama geçirilen Vadistanbul projesi Cityscape Turkey'de yerini aldı. Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul projesi 3 etaptan meydana geliyor.

3+1 ve 4+1 dairelerin yoğunlukta olduğu Vadistanbul Park’ta 1+1, 2+1, 5+1 daire seçenekleri de sunuluyor. 1.111 konuttan meydana gelen Vadistanbul Teras'ta yaşam Temmuz 2014'te başlamıştı. Ofis, alışveriş caddesi, AVM ve otelden oluşan Bulvar etabında ise teslimler Haziran ayında başlayacak.

Vadi İstanbul AVM NE ZAMAN AÇILACAK?

Vadistanbul projesinde merakla beklenen alışveriş merkezinin açılış tarihi açıklandı. Vadi İstanbul AVM Ekim ayında faaliyete geçecek.

FUARDA VADİSTANBUL PARK'A YOĞUN İLGİ

Vadistanbul projesinin son konutlarının yer aldığı Park etabı, yeşille mavinin buluştuğu özel bir noktada konumlanıyor. Vadistanbul Park etabı 762 adet konut, 100 bin metrekare ofis, 20 bin metrekare home office, 22 bin metrekare mağaza alanından meydana geliyor.

Satışların devam ettiği Vadistanbul Park etabında teslimler başladığında projenin tüm fonksiyonları hayata geçmiş olacak. Projede dere etrafında oluşturulacak yürüyüş yolları, kafeler ve restoranlarla benzersiz bir yaşam alanı sunulacak.

Fuarla ilgili açıklamalarda bulunan Artaş inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; "Bu yıl ilk kez İstanbul’da düzenlenen Cityscape Fuarı’nda da Park etabımızı görücüye çıkardık ve son derece güzel bir ilgiyle karşılaştık. Körfez bölgesinde projemizin bilinirliğinin yüksek olması nedeniyle bu bölgeden çok sayıda yatırımcı talep gösterdi ve önemli anlaşmalara da imza atacağız." dedi.

BLOK OLARAK ALMAK İSTEYENLER OLDU

Vaidstanbul Park'taki konutlardan blok olarak almak isteyen firmaların olduğunu belirten Çetinsaya, " Vadistanbul Park’taki konutlarımızı blok olarak almak isteyen firmalar teklifte bulundu ancak projemizde bu şekilde bir satış gerçekleştirmeyi düşünmüyoruz. Ancak otel konforunda rezidans hizmeti sunacak özel bir rezidans bloğumuz var. Sadece bu bloğun satışı için görüştüğümüz bir firma var" açıklamasında bulundu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Bir Yeşil GYO projesi olarak hayata geçen Innovia Zekeriyaköy projesi, İstanbul Sarıyer'de yükseliyo

21 Mart 2017


Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi, İstanbul Maltepe'de yü

20 Mart 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat