Yeni Planlanan Tünel Projeleri Bu Bölgelerde Fiyatları Katlayacak

12 Ocak 2016
PAYLAŞ
Yeni Planlanan Tünel Projeleri Bu Bölgelerde Fiyatları Katlayacak

Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Binalı Yıldırım 2016 yılı içinde 5 yeni tünel projesi planlandıklarını söyledi. Yıldırım, projelerin bu bölgelerde ise gayrimenkul fiyatlarını artıracağını sözlerine ekledi…

2016 yılı içinde 5 yeni tünel projesi planladıklarını söyleyen Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım, proje etki alanlarındaki bölgelerde gayrimenkul fiyatlarının ciddi artış göstereceğini belirtti.

Çevre ilçelerin şehrin merkezine bağlantısını güçlendirecek tünel projeleri, Sarıyer ve çevresinde yoğun yatırımcı ilgisi yaratması bekleniyor.

5 yeni tünelle kuzey-güney aksı ve 3. Köprü ile bağlantı yollarıyla doğu-batı aksı ile çevrelenen Sarıyer, İstanbul’un en fazla değerlenen bölgelerinin başında yer alıyor.

BURALARA YATIRIM YAPAN KAZANACAK
Dolmabahçe – Levazım, Levazım – Baltalimanı, Baltalimanı – Ayazağa, Ayazağa – Çayırbaşı ve Sarıyer – Zekeriyaköy arasında gerçekleştirilecek tünellerin İstanbul Avrupa yakasında trafik akışını büyük ölçüde rahatlatacağı belirtilirken, özellikle Sarıyer İlçesi’ndeki gayrimenkul projelerinin İstanbul genelinde en yüksek değer artışının yaşanacağı bölgelerin başında geleceği belirtildi.


"Yeni Planlanan Tünel Projeleri Bu Bölgelerde Fiyatları Katlayacak" haberine ait yorum yok

Yorum Yap