1+1 daire fiyatına 2+1!

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Eylül 2015
1+1 daire fiyatına 2+1!

Yeniemlak.com takipçileri için en ucuz 2+1 daireleri araştırdık. İşte 1+1 daire fiyatına en ucuz 2+1 daireler…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

1+1 küçük, 3+1 daire masraflı veya fiyatı yüksek, 2+1 daire ise oldukça ideal. Birçoğumuzun tercihi bu gibi sebeplerden dolayı 2+1’den yana. Hem alınıp satılması hem de kiralanması büyük dairelere göre daha kolay. Biz de bu haberimizde yatırımını 2+1’den yana kullanmayı planlayan yeniemlak.com takipçileri için en ucuz 2+1 daireleri araştırdık. Fiyatlar 195 bin TL’den başlıyor. İstanbul’un farklı semtlerinde yükselen en ucuz 2+1 daireler fiyat da olduğu kadar ödeme seçenekleri ile de cazip görünüyor. Vade farksız taksit, hiç peşinatsız ya da düşük peşinatlı ödeme seçenekleri ile bu dairelerden birine sahip olabilirsiniz. Karar sizin. İşte en ucuz 2+1 daireler…

Mahal Sancaktepe’de hiç peşinatsız 195 bin TL
Mahal Sancaktepe projesinde 2+1 daireler 195 bin TL’den satışa sunuluyor. Konut teslimleri hemen yapılan Mahal Sancaktepe projesinde hiç peşinatsız konut sahibi olunabiliyor. Buna göre yüzde 25 peşinat 1 yıl sonra ödeniyor kalan konut bedeli ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Denge Yapı tarafından Sancaktepe’de inşa edilen Mahal Sancaktepe projesinde toplam 346 konut yer alıyor.

Park Royal’de 250 bin TL
Park Royal Pendik projesinde 2+1 daireler 250 bin TL’den satışa sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Park Royal Pendik projesinde kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor. Özka Ortaklar tarafından inşa edilen Park Royal Pendik projesinde daire teslimlerinin Haziran 2016’da yapılması planlanıyor. Özka Park Royal projesinde toplam 324 daire yer alıyor.

Hayat Sultanbeyli’de 84 ay 0 faizle 242 bin TL. Hemen teslim
Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de hayata geçirilen Hayat Sultanbeyli projesinde büyüklükleri 105 ile 200 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 242 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 84 aya kadar vade farksız taksit imkanının sunulduğu Kaynak Yapı Hayat Sultanbeyli projesinde daire teslimleri hemen yapılıyor. Hayat Sultanbeyli projesi 2 bloktan oluşuyor.

Gülpark Yaşam Evleri’nde 60 ay 0 faizle 298 bin TL. Yılsonu teslim
Gülpark Yaşam Evleri projesinde 2+1 daireler 298 bin TL’den satışa sunuluyor. 60 ay 0 faizle konut sahibi olunabilen Gülpark Yaşam Evleri Esenyurt projesinde Aralık 2015’te konut teslimleri yapılması planlanıyor. Gül Yapı güvencesiyle Esenyurt’da hayata geçirilen Gülpark Yaşam Evleri projesinde toplam 264 konut yer alıyor.

Helenium Garden’da 210 bin TL. Yılsonu teslim
Helenium Garden projesinde 2+1 daireler 210 bin TL’den satışa sunuluyor. Bu yıl sonu konut teslimlerinin yapılması planlanan Kurtköy Helenium Garden projesinde yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan yüzde 75 ise banka kredisi ile ödeniyor. Helenium Garden projesi Başarır inşaat tarafından Kurtköy’de inşa ediliyor. Kurtköy Helenium Garden projesinde toplam 388 konut yer alıyor.

UYGUN FİYATLI KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Evora İstanbul’da hemen teslim 2+1 daire 290 bin 400 TL
Evora istanbul projesinde 2+1 daireler 290 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konut teslimleri hemen yapılan Evora İstanbul Tuzla projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Evora İstanbul projesinde peşinde yüzde 12 indirim yapılıyor. Teknik Yapı güvencesiyle inşa edilen Tuzla Evora İstanbul projesinde toplam 4 bin 304 konut yer alıyor.

İnnovia 4’te düşük peşinat ve vade farksız taksit fırsatıyla
İnnovia 4 projesinde 2+1 daireler 278 bin 160 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen İnnovia 4 Beylikdüzü projesinde vade farksız taksit imkanı da bulunuyor. Yeşil İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen İnnovia 4 projesinde daire teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor.

Esila Kent’te 240 bin TL. Hemen teslim
Esila Kent Esenyurt projesinde hemen teslim 2+1daireler 240 bin TL’den satışa sunuluyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Esila Kent projesi Turgut Reis Grup güvencesiyle Esenyurt’ta inşa ediliyor. Turgutreis Esila Kent projesinde toplam 407 konut yer alıyor.

Azimvera Sultanbeyli’de 320 bin TL
Azimvera Sultanbeyli projesinde 2+1 daireler 320 bin TL’den satışa sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Sultanbeyli Azimvera projesinde yüzde 25 peşinat 20 ay vade farksız taksitle ödeniyor. Kalan yüzde 75 ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Azim Vera Sultanbeyli projesinde daire teslimlerinin Mart 2016’da yapılması planlanıyor. Azim Gayrimenkul tarafından inşa edilen Azimvera projesinde toplam 97 konut yer alıyor.

Lapistanbul’da 250 bin TL. Tapular hazır
Çemberlitaş İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Lapistanbul projesinde 2+1 daireler 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Tapu teslimleri hemen yapılan Esenyurt Lapistanbul projesinde konut teslimlerinin ise Ekim 2015’te yapılması planlanıyor. Lapistanbul Esenyurt projesinde toplam 44 konut yer alıyor.

.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat