20 Bin Kapasiteli Giresun Stadı İhalesi Bugün

20 bin kişi kapasiteli Giresun Stadı bugün ihaleye çıkıyor. Proje kapsamında bin seyirci kapasiteli olimpik yüzme havuzu da bulunuyor...

11 Temmuz 2016
20 Bin Kapasiteli Giresun Stadı İhalesi Bugün 20 bin kişi kapasiteli Giresun Stadı bugün ihaleye çıkıyor. Proje kapsamında bin seyirci kapasiteli olimpik yüzme havuzu da bulunuyor...

Toki Giresun Merkez’de hayata geçireceği 20 bin seyirci kapasiteli Çotanak Arena Stadyumu’nu bugün saat 15:00’da ihaleye çıkarıyor.

Giresun Stadı ihalesi Toki İstanbul hizmet binası Halkalı Atakent Mahallesi, 221. Sokak, No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) Halkalı Atakent adresinde yapılacak.

Giresun Çotanak Arena Stadyumu ihalesine katılmak isteyenlerin tekliflerini en geç bugün ihale saatine kadar elden ya da iadeli tahhütlü posta ile ulaştırması gerekiyor.

Giresun Çotanak Arena Stadyumu projesi tamamlandığında 20 bin kişi kapasite ile hizmet verecek. Proje kapsamında bin seyirci kapasiteli olimpik yüzme havuzu da bulunuyor.

Giresun Stadı’nın sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanması ve yer tesliminden itibaren 650 günde tamamlanması planlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ Ankara Bala'da 137 konut yapacak

TOKİ Ankara Bala'da 137 konut yapacak

TOKİ tarafından Ankara’nın Bala İlçesi, Şentepe Mahallesi’nde yapılacak olan 137 konutun ihalesi ger

14 Ekim 2017


TOKİ'den Trabzon Yomra'da kentsel dönüşüm projesi

TOKİ'den Trabzon Yomra'da kentsel dönüşüm projesi

TOKİ, Trabzon Yomra'da kentsel dönüşüm ve gelişim projesi hayata geçirecek. Buna göre 511 konut ve 2

14 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.