Markalı Konut Projelerinin En Ucuz Daireleri

11 Haziran 2015
PAYLAŞ
Markalı Konut Projelerinin En Ucuz Daireleri

Markalı konut projelerinde en ucuz dairelerin güncel fiyatlarını sizler için araştırdık. İşte 20 markalı konut projesinde en ucuz dairelerin fiyatları...

Düzenleyen : Tugay TOPÇU / Yeniemlak.com

İnşa edilen ya da teslim işlemleri başlayan markalı konut projelerinde düşük metrekareye sahip daireler, yatırımcıların göz bebeği durumundalar. Türkiye'nin önde gelen markalı konut projelerinde metrekare bazında küçük olan daireler kısa ve uzun vadede yatırımcısına yüzde 50'nin üzerinde prim sağlıyor. Biz de Yeni Emlak olarak en popüler 20 konut projesinin en ucuz daire fiyatlarını sizler için araştırdık.

İşte 20 konut projesinde en ucuz daire fiyatları:

Terrace Mix - Stüdyo daireler : 138 bin lira

Terrace Mix" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/terrace-mix-2" target="_blank">Terrace Mix PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Sofa Loca - Stüdyo daireler : 160 bin lira

Sofa Loca" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/sofa-loca" target="_blank">Sofa Loca PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

West Side - Stüdyo daireler : 160 bin lira

West Side İstanbul" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/west-side-istanbul" target="_blank">WEST SIDE PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Hİ-FİT - Stüdyo daireler : 170 bin lira

Dumankaya hi-Fit PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Bahçekent Flora - 1 oda 1 salon daireler : 200 bin lira

Bahçekent Flora PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Hep İstanbul - 1 oda 1 salon daireler : 215 bin lira

Hep İstanbul" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/tekfen-hep-istanbul" target="_blank">Hep İstanbul PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Göl Panorama - 1 oda 1 salon daireler : 225 bin lira

GÖL PANORAMA PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Evvel İstanbul - 1 oda 1 salon daireler : 230 bin lira

Evvel İstanbul" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/evvel-istanbul" target="_blank">Evvel İstanbul PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Ritim İstanbul - Stüdyo daireler : 244 bin lira

RİTİM İSTANBUL PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Batışehir - Stüdyo daireler : 255 bin lira

Batışehir PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Koza Park - 1 oda 1 salon daireler : 270 bin lira

Koza Park" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/koza-park" target="_blank">Koza Park PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Vitrin - 1 oda 1 salon daireler : 290 bin lira

VİTRİN PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Lokumevler - 2 oda 1 salon daireler : 291 bin lira

Lokum Evler" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/lokum-evler" target="_blank">LOKUMEVLER PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Optimal Life - 1 oda 1 salon daireler : 313 bin lira

Optimal Life" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/optimal-life" target="_blank">Optimal Life PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Harmony Park - 2 oda 1 salon daireler : 330 bin lira

Harmony Park" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/harmony-park" target="_blank">Harmony Park PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Bizimevler 6 - 2 oda 1 salon daireler : 365 bin lira

BİZİM EVLER 6 PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Demir Romance - 1 oda 1 salon daireler : 395 bin lira

Demir Romance PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Venedik Sarayları - Stüdyo daireler : 419 bin lira

Venedik Sarayları PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Brooklyn Park - Stüdyo daireler : 420 bin lira

Brooklyn Park" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/brooklyn-park" target="_blank">Brooklyn Park PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

KÖY - 1 oda 1 salon daireler : 560 bin lira

KÖY SİYAHKALEM PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN


"Markalı Konut Projelerinin En Ucuz Daireleri" haberine ait yorum yok

Yorum Yap