3. İstanbul Başakşehir projesinden 60 aya sıfır faiz imkanı

3. İstanbul Konut Projesi, cazip fırsatlarla konut sahibi olma fırsatını sunuyor.

10 Temmuz 2017
3. İstanbul Başakşehir projesinden 60 aya sıfır faiz imkanı 3. İstanbul Konut Projesi, cazip fırsatlarla konut sahibi olma fırsatını sunuyor.

İstanbul'un son yıllarda gelişen ilçesi olan Başakşehir'deki en büyük konut projesi olma özelliği taşıyan 3. İstanbul, ayda 2 bin 350 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Fuzul Grup, Seha Yapı, Al Zamil, Adese ortaklığı ve Başakşehir Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen 3. İstanbul, Başakşehir'deki en gözde konutlar arasında yer alıyor. Proje için firmanın hazırladığı kampanyalar da oldukça cazip olması bakımından dikkat çekiyor. 3. İstanbul'da yüzde 5 peşinat ile 60 aya kadar vade farkı alınmazken ayda 2.350 TL'den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün halde. Ayrıca bu cazip kampanya 31 Ağustos'a kadar geçerlidir.

AİLELERİN GÖZDESİ

2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı proje, sunduğu kampanyaların yanında sosyal olanakları ile ailelere göz kırpıyor. 116 bin metrekare alan üzerinde oluşturulan 3. İstanbul Başakşehir projesi, bin 203 konut ve 212 ticari üniteden oluşuyor. Sosyal olanakların es geçilmediği projenin 85 metrekaresi bu alanlar için ayrılmış. Yeşil alanlar, yürüme ve koşu yolları ile spor alanları gibi birçok sosyal donatı 3. İstanbul'da yer almakta. Bu bakımdan özellikle ailelerin projeye yoğun ilgisi olduğu belirtiliyor.

AVANTAJLI KONUM

3. İstanbul'u cazip hale getiren bir başka özelliği de sahip olduğu avantajlı konum. Merkezi bir konumda olan proje, TEM Otoyolu'na 5 dakika, E-5'e ve 3. Havalimanı'na 12 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 30 dakika, Atatürk Havalimanı'na 12 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ise 20 dakika mesafede bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.