3. İstanbul Projesi İçin Geri Sayım Başladı

ASAF İş Adi Ortaklığı'nda hayata geçirilecek olan 3. İstanbul projesinde yakında ön talep toplanmaya başlanıyor...

03 Ağustos 2016
3. İstanbul Projesi İçin Geri Sayım Başladı ASAF İş Adi Ortaklığı'nda hayata geçirilecek olan 3. İstanbul projesinde yakında ön talep toplanmaya başlanıyor...

Alzamil Gayrimenkul, Fuzul Yapı Seha Yapı ve Adese ortaklığında kurulan Asaf İş Adi Ortaklığı Başakşehir'de yeni projeleri için yakında ön talep toplamaya başlayacak.

Başakşehir Hoşderede 115 bin metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilecek olan 3. İstanbul projesinin arsasını ortaklık Başakşehir Belediyesi'nin açtığı ihalede 1 milyar 42 milyon TL bedelle almıştı.

"Başakşehir'de 3. İstanbul Kuruluyor" sloganıyla ön talep için geri sayıma başlanan 3. İstanbul projesi için ÇED süreci de başlamıştı.

Projenin 1408 ada 3 parsel ve 1409 ada 1 parselini kapsayan kısmı toplam 946 adet konuttan meydana geliyor. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

3. İstanbul projesi Kayaşehir 17. Bölge'ye 520 metre, Başakşehir Devlet Hastanesi'ne 2 kilometre, Sazlıdere Barajı'na 4,1 kilometre, Küçükçekmece Gölü'ne 7,5 kilometre mesafede konumlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.