41 Burda AVM Kapılarını Açıyor

Kocaeli İzmit'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

21 Ocak 2016
41 Burda AVM Kapılarını Açıyor

Kocaeli'nin en büyük AVM'si olma özelliği taşıyan 41 Burda AVM kapılarını bugün açıyor...

Kocaeli İzmit 42 Evler Körfez Mahallesi Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde hayata geçirilen 41 Burda AVM'de sona gelindi. Kocaeli'nin en büyüğü olma özelliği taşıyan 41 Burda AVM'de 60 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. Toplam 200 mağazadan oluşan 41 Burda AVM Esas Holding imzası taşıyor.

2 bin 500 kişiye iş imkanı sağlayacak olan 41 Burda AVM'nin açılışına özel saat 19.30’da Anadolu Ateşi’nin sergileyeceği 40 dakikalık dans gösterisi yapılacak. 64 bin metrekare alan üzerine yayılan 41 Burda AVM'nin 125 bin metrekare kapalı alanı ve 1700 araçlık otoparkı bulunuyor.

41 Burda AVM'de yeme-ime, kişisel bakım, giyim, ayakkabı, market gibi farklı alanlarda çok sayıda marka yer alıyor. 41 Burda AVM'de H&M, Derimod, Roman, İpekyol, Marjin, Koton, FLO, Colin’s, Mavi, Ayakkabı Dünyası, Migros, LC Waikiki, Gönül Kahvesi, Opmar Optik, Watsons, Flormar, Fabrika Network, Penti, Kiğılı, Starbucks gibi markaların yanı sıra Kentucky Fried Chicken (KFC), Boyner, DESA, Gloria Jean’s gibi Kocaeli'nde daha önce olmayan markalar da bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bill Gates Arizona'da akıllı şehir kuracak

Bill Gates Arizona'da akıllı şehir kuracak

Microsoft’un kurucusu olan Bill Gates, ABD’nin Arizona eyaletinden satın alığı arazinin üzerinde akı

13 Kasım 2017


Çin'den yabancı yatırımcılara yüzde 51 pay izni çıktı

Çin'den yabancı yatırımcılara yüzde 51 pay izni çıktı

Çin, yabancı yatırımcılar için sınırları kaldırarak yabancı finansal kurumların ülkedeki aracı kurum

10 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.