A+ Live Ataşehir Satışa Çıktı

07 Nisan 2016
PAYLAŞ
A+ Live Ataşehir Satışa Çıktı

Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu konumda yer alan A+ Live Ataşehir satışa çıktı. Projede fiyatlar metrekare bazında 8 bin TL’den başlıyor...

Maksem Grup tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de hayata geçirilen A+Live Ataşehir satışa çıktı.

200 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Maksem A+Live Ataşehir projesinde 111 adet ofis ve 11 adet ticari üniteden oluşuyor.

3. 80 metre tavan yüksekliği ile dikkat çeken projede büyüklükleri 40 ile 366 metrekare arasında değişen ofis seçenekleri yer alıyor.

FİNANS MERKEZİNE KOMŞU
Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu konumda yükselen A+Live Ataşehir fiyatları metrekare bazında 8 bin TL’den başlıyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede teslimlerin ise 2017’nin ikinci yarısında yapılması planlanıyor.
Batı Ataşehir’de 40 bin metrekare alan üzerinde yükselen A+Live Ataşehir projesi Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor.
E-5 ve Tem otoyoluna çok yakın bir noktada konumlanan A+ Live Ataşehir projesinin sosyal olanakları arasında ise; fitness salonu, ara katlarda ve teraslarda açık-kapalı bahçeler, güvenlik ve otopark gibi birçok hizmet yer alıyor.

200 MİLYON TL’LİK HASILAT
Projeden 18 milyon TL hasılat beklentileri olduğunu belirten Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, bugün itibariyle 8 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa start verdik dedi.

YÜZDE 100’DEN FAZLA KAZANDIRACAK
Projede metrekare fiyatlarının bölge fiyatlarının altında olduğuna dikkat çeken Aydoğan, “Bölgede ortalama metrekare fiyatları 18 bin TL civarında. Bizim fiyatlarımız 8 bin TL’den başlıyor. Proje tamamlandığında bu rakamlar en az 25 bin TL’yi bulacak” diye konuştu.

KAT İRTİFAKI HAZIR
Projenin inşaatına 10 ay önce başladıklarını ve inşaatın hızla devam ettiğini belirten Aydoğan, “İnşaat başladı. 10 aydır devam ediyor. Kat irtifaklı tapu sözleşmesi ile satış yapıyoruz. 2017’nin ikinci yarısında da promizi teslim edeceğiz” şeklinde konuştu.

HABER:Şengül KIRMIZITAŞ


"A+ Live Ataşehir Satışa Çıktı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap