Abud Efendi Yalısı’nın Yüzde 20’si Satılıyor

İstanbul Üsküdar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

28 Mart 2016
Abud Efendi Yalısı’nın Yüzde 20’si Satılıyor

Boğaz'daki en gözde yalılardan olan veçok sayıda diziye ev sahipliği yapan Abud Efendi Yalısı hisseli olarak satışa çıkarılıyor...

Kandilli'de yer alan ve çok sayıda televizyon dizisine ev sahipliği yapan Abud Efendi Yalısı’nın 19.68 hissesi satışa çıkarıldı. Yalının 3'te 2'si Özdoyuran Ailesi'ne geri kalanı ise Mehmet Abud Efendi’nin 40’a yakın hissedarına ait.

2007’den bu yana piyasada 45 - 50 milyon dolar gibi fiyatlardan satılık kalan yalı ünlü bir işadamı tarafından kiralanarak ciddi bir bakımla yenilenmişti. Hisseli olarak satılacak olan Abud Efendi Yalısı'nda halen kiracı olarak Kervansaray Oteli’nin sahibi Semih Buyurgan ikamet ediyor.

Bin 500 metrekare arsa alanı içinde yaşama geçirilen yalı 270 metrekare oturum alanına sahip. 540 metrekare kullanım alanına sahip olan yalıda bir müştemilat, salonlar, 2 sofa ve 18 oda yer alıyor. Ayrıca iki kayıkhane, sauna, Türk Hamamı, 8 araçlık otopark yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Maliye Bakanı Naci Ağbal, fahiş tutarlarda belirlenen ve vatandaşların tepki gösterdiği emlak vergis

23 Ekim 2017


Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Lüks konut uzmanı Ayşe Fügen Arda, “Türkiye’de lüks konuta olan talep her geçen gün artıyor ancak lü

23 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.