Academic Life 2. Etap satışları başladı

Seydanlar İnşaat tarafından Kocaeli'nde inşa edilen Academic Life Projesi'nde 2. Etap satışları başladı.

20 Temmuz 2017
Academic Life 2. Etap satışları başladı İzmit'in Kabaoğlu bölgesinde yükselen Academic Life Projesi'nin ilk etabında 72 konut, ikinci etabında ise 96 konut yer alıyor. 2017 yılının sonunda 2. etabın teslimlerinin yapılması planlanan projede aynı zamanda tapu teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.

2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı Academic Life Projesi'nde 2+1 daireler 169 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ayrıca Seydanlar İnşaat tarafından projede kişiye özel ödeme imkanları da sunuluyor.

Tamamlanmasının ardından yaklaşık bin TL kira geliri getirmesi beklenen Academic Life Projesi'ne gayrimenkul yatırımcılarının da ilgisi bulunuyor. İzmit bölgesinde avantajlı konumuyla dikkat çeken proje, şehir merkezine oldukça yerde konumlanmışken Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne ve Şehir Hastanesi'ne 3 dakikalık mesafede bulunuyor.

Academic Life, sosyal olanakları ile konforu müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Ailelerden öğrencilere kadar geniş bir kitleye hitap etmesi beklenen projede, 7/24 güvenlik sistemi ve otopark bulmak mümkün. 14 bloktan oluşturulan proje bölgede yeni bir yaşam merkezi haline gelecek. Bu yaşam merkezinde fitness salonu, spor salonları, çocuk oyun alanları, peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanları ve sosyal tesis gibi birçok sosyal donatıya yer verildi.

 

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.