Adana Koza Park Center Projesi!

Adana Koza Park nerede sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz

22 Eylül 2015
Adana Koza Park Center Projesi!

Adana Koza Park nerede sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

Adana ve Gaziantep’ten iki ortağın güçlerini ve sektördeki saygınlıklarını birleştirdiği proje, Adana-Mersin D - 400 (E5) Karayolu üzerindeki eski Tekel Fabrikasının bulunduğu bölgede, yola 240 metre cepheli 55 bin 262.75 metrekare yüz ölçümlü arsada gerçekleşiyor.

Adana’dan Balak Petrol İnşaat Ticaret A.Ş, Gaziantep'ten Kurt Konut Tahhüt İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş güçlerini birleştirdiği Kiza İnşaat A.Ş imzası taşıyan Koza Park Center, şehrin yoğun trafik ve park sorunundan uzak, Merkez Otogar karşısında, TEM otoyolu bağlantı noktasında bulunuyor.
KİZA İnşaat Genel Koordinatörü Atilla Şerbetçi, projenin tüm detaylarını anlatırken, birinci etap inşaatın hızla devam ettiğini bildirdi.

ÇEVRESİNDE 30 BİN NÜFUS VAR
Atilla Şerbetçi, projenin yaklaşık 30 bin nüfusa sahip 5 bin adet ticaret ve imalat sanayinde faaliyet gösteren işyerlerinin bulunduğu bölgede yer aldığına dikkati çekti. Şerbetçi, proje dahilinde bir de ulusal bir markanın adını taşıyacak 120 odalı business otelin de yer aldığını ifade etti.

AVM tarzındaki modern, çağdaş ve prestijle Kurumsal Koza Park Center projesinde otel hariç, kalan 12 blokta 990 adet Ofisin bulunduğunu ifade eden Atilla Şerbetçi, “Bunun yanı sıra, Kafe ve Restaurant'ları da kapsayan 287 adet İşyeri ve 1200 adet aracın park edebileceği 50.000 m2 kapalı otoparkımız mevcut” dedi.

Şerbetçi, çarşı bünyesinde ise 20 metre genişliğinde 221 metre uzunluğunda ve ortada refüj bulunan gidiş geliş ana caddesi bulunan projede, bu bulvara dik kesişen 15 m genişliğinde, 100 m, 112 m ve 126 m uzunluğunda 3 adet cadde de yer aldığını kaydetti.
Atilla Şerbetçi, 3 etap halinde yapılması planlanan projenin, 1. etabın 2016, 2 nci etabının 2017 ve 3. etabının da 2018 sonunda tamamlanacağı bildirdi. Şerbetçi, kurumsal iş merkezi projesinin yönetiminin de Kiza tarafından devam ettirilerek, oluşacak Kurumsal yapının korunacağını vurguladı.

Genel Koordinatör Atilla Şerbetçi, hizmet sektöründe yer alan kurum ve kuruluşlardan, tekstil, kimya, gıda, endüstriyel ürünler, bilişim, teknoloji, elektrik, elektronik gibi çok sayıda sektörlerin ilgisini gören projenin, geniş sektör yelpazesiyle de kurumsal markalara çeşitli avantajlar sunacağını sözlerine ekledi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.