Adanalı Kulak İnşaat’tan Abu Dhabi’de 5 Yıldızlı Otel

11 Aralık 2015
PAYLAŞ
Adanalı Kulak İnşaat’tan Abu Dhabi’de 5 Yıldızlı Otel

Adana merkezli Kulak İnşaat, Abu Dhabi'de yeni bir otel projesine start verdi. Firma 5 ayrı otel projesi için de sözleşme aşamasına geldi...

Adana merkezli Kulak İnşaat, Körfez'de lüks otel yatırımına giriyor. İlk olarak 200 milyon dolarlık Abu Dhabi'deki otel projesine start veren firma, 5 ayrı otel için de sözleşme aşamasına geldi.

Körfez'de planlanan otel projelerinin en küçüğü olan Abu Dhabi'deki 5 yıldzlı otel inşaat başladı. Mayıs 2017'de hizmete açılması planlanan otel projesi 200 milyon dolar yatırımla hayata geçiriliyor.

Pramit şeklinde tasarlanan Kulak inşaat Abu Dhabi otel projesi toplam 54 bin 269 metrekare alan üzerinde yükseliyor.
30 katlı tek bloktan oluşan proje tamamlandığında 267 standart oda, 34 bağlantılı oda, 8 engelli odası, 60 suit oda ve 4 kral suit odası ile hizmet verecek.

Deniz manzarasına hakim konumu ile dikkat çeken proje, abartılı dekorasyonu ile öne çıkıyor.

İşletmesi yine bir Türk firması tarafından yapılacak olan Kulak İnşaat Abu Dhabi otel projesi kapsamında geniş lobi, 13 alakart restoran, kahve dükkanı, snack bar, iş merkezleri, çocuk kulübü, çok amaçlı salonlar ve perakende alanlar yer alıyor. Projede sinema salonu, hobi salonu, erkek/kadın müşteriler için spa merkezleri, hamamlar, kapalı yüzme havuzu, 267 standart odası, 34 bağlantılı oda, 8 engelli odası, 60 suit oda, 4 kral suit odası, 1 teras katı zemini ve kapalı otopark alanları da bulunuyor.


"Adanalı Kulak İnşaat’tan Abu Dhabi’de 5 Yıldızlı Otel" haberine ait yorum yok

Yorum Yap