Adatepe Teras Kağıthane projesinde yüzde 8 indirim başladı

Tora İnşaat kalitesiyle hayata geçirilen Adatepe Teras Kağıthane projesi hemen teslim olanağı ve yüzde 8 indirim fırsatıyla yeni yatırımcılarını bekliyor.

04 Ağustos 2017
Adatepe Teras Kağıthane projesinde yüzde 8 indirim başladı Hemen teslim seçeneği ve yüzde 40 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunan Adatepe Teras projesi, Kağıthane’de inşa edildi. Tora İnşaat imzasıyla yükselen proje, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Adatepe Teras projesindeki 80 konut toplam 9 bin 248 metrekare alan üzerinde kuruluyor. Geniş ve ferah alan konseptiyle tasarlanan projedeki konutlar, yatırımcılarına 101 metrekare ile 128 metrekare büyüklüğünde daire seçeneği sunuyor.

İNDİRİM VE UYGUN ÖDEME OLANAKLARI

Bulunduğu konum ve uygun fiyat aralıklarıyla ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek Adatepe Teras projesindeki 2+1 daireler 480 bin TL’den, 3+1 daireler ise 610 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Ayrıca bu rakamlar üzerinde yüzde 8 indirim olanağı da sunuluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 40 peşinat ve kalan yüzde 60 için ise banka kredisi ile taksitlendirme yapılıyor.

SEYİR TERASIYLA HUZURLU BİR YAŞAM ALANI

Ev sahibi olup hemen taşınmak isteyen yatırımcılar için hemen teslim olanağı da sunan projede yaşam akmaya başladı. Yatırımcılarının güven huzur içinde yaşamaları sağlamak için Adatepe Teras projesinde güvenlik duvarlarıyla çevrelenmiş ve görüntülü güvenlik önlemleri, yaya girişi güvenlik noktası gibi özelliklere sahip. Konforu ön planda tutularak dizayn edilen proje, kumandalı araç girişi sistemi, merkezi ısıtma sistemi, 1 adet araç asansörü özellikleriyle hayata geçirildi.

Günün ve şehrin yoğunluğu atacağınız seyir teraslarıyla şehrin içinde sakin bir yaşam alanı sunan proje, yeşil alanlarıyla da göz dolduruyor. Adatepe Teras projesi konumlandığı lokasyonla da Büyükdere Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Sapphire AVM, Özdilek AVM, Kanyon AVM ve 4. Levent Metro Durağı’na yakın bir noktada yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.