Adatepe Teras projesinde hayat başladı

Çeliktepe’nin tek 3+1 daireli projesi olan Adatepe Teras’ta yaşam başladı. Tora İnşaat’ın yükselttiği proje ulaşım ve sosyal donatılarıyla yatırımcıların dikkatini çekiyor.

10 Ağustos 2017
Adatepe Teras projesinde hayat başladı Çeliktepe’de 3+1 daire yapan tek firma olarak dikkat çeken Tora İnşaat, 15 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği Adatepe Teras projesinde yaşam başladı. Kâğıthane’ye yeni bir soluk getirecek olan Adatepe Teras projesi, 82 konutluk tek bloktan meydana geliyor.

360 DERECE İSTANBUL MANZARASI

Adını aldığı geniş terasıyla nefes kesen bir İstanbul manzarasına sahip olan proje, şehri kuşbakışı 360 derece gören seyir terasıyla yatırımcıların dikkatini çekiyor. Konforlu ve ferah bir yaşam anlayışının yeni adresi olacak proje, Avrupa Yakası’nın iş ve yaşam merkezlerine yakın bir lokasyon olan Kâğıthane’de bin 23 metrekarelik alan üzerinde kuruluyor. Projenin inşaat alanı ise 9 bin 248,09 olarak belirtildi. Adatepe Teras projesi, , 4.Levent metro istasyonuna 500 metre, ana yollara uzaklığı sadece 50 metre, Atatürk Havaalanı’na 18 kilometre mesafede konumlanıyor.

430 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Hem estetik hem de kullanışlı olacak şekilde dizayn edilen Adatepe Teras projesindeki konutlar, 101 ila 128 metrekare arasında değişen büyükleriyle de ön plana çıkıyor. Sunduğu beş farklı konut tipiyle her yatırımcının zevk ve ihtiyacına yönelik daire bulmasını sağlayacak olan projedeki konut fiyatları ise 430 bin TL’den başlıyor. Projenin metrekare birim fiyatı ise 4 bin 500 TL ile 6 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Haziran 2017’de teslimlere başlayan projedeki konutlar yatırımcıların hayatını kolaylaştırmak için akıllı ev sistemi ile tasarlanarak hayata geçirildi. Ayrıca sosyal donatılarıyla da ön plana çıkan Adatepe Teras hem şehrin içinde hem de şehirden bağımsız güvenli ve kaliteli bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlayacak. Projede kapalı otopark, spor salonu, sauna, dinlenme odaları ve çocuk oyun parkı yer alıyor. Ayrıca proje Emre Kosif imzası taşıyor.

 

 

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


‘Konut alacaklar kaliteli beton kullanılan yapıları tercih etmeli’

‘Konut alacaklar kaliteli beton kullanılan yapıları tercih etmeli’

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanı M. Şefik Tüzün, konut satın alac

22 Ağustos 2017


Hasanpaşa Gazhanesi Enerji Müze’sine dönüştürülecek

Hasanpaşa Gazhanesi Enerji Müze’sine dönüştürülecek

Yıllardır kullanılmayan Hasanpaşa Gazhanesi, Enerji Müzesi ve Kültür Merkezi olarak yenilenecek.

22 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat