Adım İstanbul ve Evvel İstanbul Dükkanları 14 Mayıs’ta Satışta

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projesi kapsamında yer alan 130 adet dükkan 14 Mayıs’ta satışa çıkıyor...

23 Nisan 2016
Adım İstanbul ve Evvel İstanbul Dükkanları 14 Mayıs’ta Satışta Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projesi kapsamında yer alan 130 adet dükkan 14 Mayıs’ta satışa çıkıyor...

Emlak Konut GYO güvencesiyle İnteya İntes ve EYG Grup ortaklığında Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen Evvel İstanbul ve Adım İstanbul projesi kapsamında yer alan toplam 130 adet dükkan 14 Mayıs’ta satışa çıkıyor.

İhaleye katılmak isteyenlerin en geç 13 Mayıs saat 19:00’a kadar istenilenleri yerine getirmesi gerekiyor.

TAM FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İHALEYE KATILIM ŞARTLARI
1. Adım: İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr  adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası üretilecektir.

2. Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir.

3. Adım: İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını Evvel İstanbul/Adım İstanbul Projesi Satış Ofisine (Kayaşehir Bulvarı No :2 Başakşehir/ İSTANBUL teslim etmeleri gerekmektedir.

4. Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Satış Ofisi yetkilileri istekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 13/05/2016 tarihi saat: 19:00’a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

5. Adım: İstekliler, İhalenin yapılacağı 14/05/2016 tarihi saat 11:00’de Evvel İstanbul/Adım İstanbul Projesi Satış Ofisinde Kayaşehir Bulvarı No :2 Başakşehir/ İSTANBUL yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.