AE Arma-Elektropanç’tan 14 Milyon Dolarlık İmza!

AE Arma-Elektropanç, Riverland Dubai’nin MEP tesisat işleri müteahhitliğini 14 milyon dolarlık kontrat imzalayarak üstlendi.

01 Eylül 2015
AE Arma-Elektropanç’tan 14 Milyon Dolarlık İmza!

AE Arma-Elektropanç, Riverland Dubai’nin MEP tesisat işleri müteahhitliğini 14 milyon dolarlık kontrat imzalayarak üstlendi.

AE Arma-Elektropanç, Dubai Parks and Resorts’un merkezinde yer alan Riverland Dubai’nin elektrik, elektronik ve mekanik (MEP) tesisat işlerinin teknik müteahhitliğini üstlendi

AE, Dubai’de önemli projelere imza atmaya devam ediyor. Şirket en son olarak, Ekim 2016’da açıldığında bölgenin en büyük çok temalı eğlence ve tatil yeri olması planlanan Dubai Parks and Resorts’ta bulunan Riverland Dubai’nin elektrik, elektronik ve mekanik (MEP) tesisat işlerininin teknik müteahhitliğini üstlendi.

Ana müteahhitliğini Kier Dubai LLC’nin üstlendiği Riverland Dubai, 28 bin 855 metrekarelik kiralanabilir alan sunarak bir perakende satış, yemek ve eğlence bölgesi oluşturacak. Ziyaretçiler 1600’lü yıllardaki bir Fransız köyü, Sömürge Dönemi Hindistanı, 19. yüzyıl sonlarındaki Avrupa ve 1950’lerdeki Amerika olmak üzere dört farklı dönemde yolculuk edebilecekler.

Riverland Dubai içindeki ve çevredeki restoran ve mağazalara su taksileri, tren kullanarak ya da yaya olarak ulaşılabilecek. Proje, ayrıca Dubai Parks and Resorts içindeki üç temalı park olan Motiongate™ Dubai, LEGOLAND Dubai, Bollywood Parks™ Dubai ve su parkı LEGOLAND Water Park’a geçiş noktası konumunda olacak.

AE aynı zamanda, ziyaretçi ailelerin eğlence ve oyunla öğrenmeye teşvik eden LEGOLAND Dubai’nin elektrik, elektronik ve mekanik (MEP) tesisat işlerinin teknik müteahhitliğini üstlenmişti. Riverland Dubai, AE’nin 2015 yılında Dubai Parks and Resorts kompleksi içinde üstlendiği ikinci proje konumunda. Kompleksin faaliyete geçtikten sonra 2017 yılında yaklaşık 6,7 milyon milyon bilet satışı gerçekleştirmesi bekleniyor.

MEP işlerinin kontrat bedeli yaklaşık 14 milyon dolar olan Riverland Dubai projesinin, Dubai Parks and Resorts’un açılış tarihi olan Ekim 2016’dan önce tamamlanması planlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Seba İnşaat Gliss Otel'e Ortak Oldu

Seba İnşaat Gliss Otel'e Ortak Oldu

Seba İnşaat Bodrum Gündoğan'daki Gliss Otel'in yüzde 50 hissesini satın aldı...

26 Ağustos 2016


Türkiye Varlık Fonu Yönetim Şirketi Kuruldu

Türkiye Varlık Fonu Yönetim Şirketi Kuruldu

Türkiye Varlık Fonu ve buna bağlı alt fonların kurulması ve yönetilmesi için Türkiye Varlık Fonu Yön

26 Ağustos 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat