Ağaoğlu ’50 Ay 0 Faiz’ Kampanyasıyla Stokları Eritti

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun patronu Ali Ağaoğlu, '50 ay 0 faiz' kampanyasıyla birlikte satışların arttığını belirtti.

16 Aralık 2014
Ağaoğlu ’50 Ay 0 Faiz’ Kampanyasıyla Stokları Eritti

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun patronu Ali Ağaoğlu, '50 ay 0 faiz' kampanyasıyla birlikte satışların arttığını belirtti.

0 faiz kampanyasının büyük ilgi gördüğünü söyleyen Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, “Stokları eritmek için yaptığımız bir kampanyaydı. My Home Maslak’ın kalan son 90 dairesinin, My Towerland’ın ise son 150 dairesinin yarısını kampanya ile sattık” dedi.

İnşaat sektörü ile ilgili de açıklama yapan Ali Ağaoğlu, 2015 yılının ilk yarısında aşağı veya yukarı yönlü bir değişim olmayacağını ikinci yarıda ise yüzde 10 büyüme beklediğini açıkladı.

MASLAK 1453 PROJESİNİN YÜZDE 70'İ SATILDI

Maslak 1453 projesinde yüzde 70 oranında satışların tamamlandığını söyleyen Ali Ağaoğlu, “Yaklaşık 3 bin 900 çalışanımız ile inşaat hızla ilerliyor. İnşaatın yüzde 40’ı tamamlandı. Dairelerimizin de yüzde 70’i satıldı. Ticari birimleri de şimdilik satmayı düşünmüyorum. Buna daha sonra karar vereceğiz” şeklinde konuştu.

FAİZ SIFIRLANINCA STOKLAR ERİDİ

Reklam filminde kendi oynadığı 50 ay 0 faiz kampanyasının büyük ilgi gördüğüne dikkat çeken Ali Ağağolu, “50 ay 0 faiz kampanyasıı stoktaki dairelerimizi eritmek için yaptığımız bir kampanyaydı. Kampanya ile My Home Maslak’ın kalan 90 dairesinin, My Towerland projemizin de son 150 dairesinin yarısını sattık. Bu dönem için gayet iyi bir satış başarısı yakaladık” ifadesinde bulundu.

İKİNCİ YARIDA YÜZDE 10 BÜYÜME

HT Emlak'ta yer alan habere göre; 2015 yılına dair öngörülerini de paylaşan Ali Ağaoğlu, “İnşaat sektörü yılın ilk yarısını eksi ile kapattı fakat ikinci yarı eksiyi artıya çevirmeye başladı. 2015’te büyük bir seçim bizi bekliyor. Bunun da etkisiyle 2015 yılının ilk yarısının stabil geçmesini ikinci yarısında ise yüzde 10 büyüme bekliyorum” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat