Ağaoğlu Central Park İstanbul İkinci Kez Durduruldu

22 Haziran 2016
PAYLAŞ
Ağaoğlu Central Park İstanbul İkinci Kez Durduruldu
Aralık 2013’te mahkame kararı ile durdurulan Bakırköy 46 projesine durdurma kararının kalkması ile Central Park İstanbul adıyla devam eden Ağaoğlu’nun Bakırköy kabusu devam ediyor. İmar planları nedeni ile Central Park da durduruldu....

İKİNCİ KEZ DURDURULDU
Ağaoğlu’nun Bakırköy’deki zor sınavı bitmek bilmiyor. Aralık 2013’te mahkeme kararı ile durdurulan Bakırköy 46 projesine durdurma kararının kalması ile Central Park İstanbul olarak devam eden Ağaoğlu bu kez de imara takıldı.

Bakırköy 46 projesi revize edilerek 23 Mart’ta Central Park İstanbul adıyla satışa çıkmıştı. Aradan 3 ay geçmedi proje durduruldu. Alınan bilgiye göre imar planları nedeni ile proje ikinci kez durduruldu. İmar planı şu anda üst mahkemede. Projenin mahkeme sonuçlanır sonuçlanmaz yeni imar planına göre revize edilerek kaldığı yerden devam etmesi planlanıyor.

KURTULDUK SANDI AMA....
Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Central Park İstanbul’un 23 Mart tarihli lansmanında, ““Bugüne kadar 35 binin üzerinde konut yaptık. Herkese de kazandırdık. Her bir proje benim çocuğum ama Bakırköy 46 projesinin yani Central Park İstanbul projesinin yeri bende çok farklı. Bu proje benim hayatımdaki en büyük dönüm noktasıydı. Bir kazaya uğramıştık ama kurtulduk” demişti.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ"Ağaoğlu Central Park İstanbul İkinci Kez Durduruldu" haberine ait yorum yok

Yorum Yap