Ağaoğlu Central Park İstanbul İkinci Kez Durduruldu

Aralık 2013’te mahkame kararı ile durdurulan Bakırköy 46 projesine durdurma kararının kalkması ile Central Park İstanbul adıyla devam eden Ağaoğlu’nun Bakırköy kabusu devam ediyor. İmar planları nedeni ile Central Park da durduruldu....

22 Haziran 2016
Ağaoğlu Central Park İstanbul İkinci Kez Durduruldu Aralık 2013’te mahkame kararı ile durdurulan Bakırköy 46 projesine durdurma kararının kalkması ile Central Park İstanbul adıyla devam eden Ağaoğlu’nun Bakırköy kabusu devam ediyor. İmar planları nedeni ile Central Park da durduruldu....

İKİNCİ KEZ DURDURULDU
Ağaoğlu’nun Bakırköy’deki zor sınavı bitmek bilmiyor. Aralık 2013’te mahkeme kararı ile durdurulan Bakırköy 46 projesine durdurma kararının kalması ile Central Park İstanbul olarak devam eden Ağaoğlu bu kez de imara takıldı.

Bakırköy 46 projesi revize edilerek 23 Mart’ta Central Park İstanbul adıyla satışa çıkmıştı. Aradan 3 ay geçmedi proje durduruldu. Alınan bilgiye göre imar planları nedeni ile proje ikinci kez durduruldu. İmar planı şu anda üst mahkemede. Projenin mahkeme sonuçlanır sonuçlanmaz yeni imar planına göre revize edilerek kaldığı yerden devam etmesi planlanıyor.

KURTULDUK SANDI AMA....
Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Central Park İstanbul’un 23 Mart tarihli lansmanında, ““Bugüne kadar 35 binin üzerinde konut yaptık. Herkese de kazandırdık. Her bir proje benim çocuğum ama Bakırköy 46 projesinin yani Central Park İstanbul projesinin yeri bende çok farklı. Bu proje benim hayatımdaki en büyük dönüm noktasıydı. Bir kazaya uğramıştık ama kurtulduk” demişti.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tem Avrasya Konutları 10 bin lira peşinatla ev sahibi yapıyor

Tem Avrasya Konutları 10 bin lira peşinatla ev sahibi yapıyor

Tem Avrasya konutları 507 bin lira ile 1 milyon 250 bin lira arasında değişen fiyatlarıyla Fuzul ve

25 Eylül 2017


Sakarya’da 4 arsa 9 milyon liraya satışa çıktı

Sakarya’da 4 arsa 9 milyon liraya satışa çıktı

Serdivan Belediye Başkanlığı, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde konumlanan toplam 4 arsayı ihale yoluyl

25 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat