Ağaoğlu Guinness Rekoru’nu Kırdı

İstanbul Sarıyer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

21 Ekim 2015
Ağaoğlu Guinness Rekoru’nu Kırdı

Ağaoğlu Şirketler Grubu 2 bin 770 kişi ile Guinness En Çok Kişiyle Baret Giyme Rekoru'nu kırdı...

Ağaoğlu Şirketler Grubu Guinness En Çok Kişiyle Baret Giyme Rekoru'nu kırdı. Ağaoğlu çalışanları şantiye alanında 5 dakika boyunca baretlerini çıkarmadan bekletildi. Daha önce bin 306 kişi ile Kanada’da olan rekor, 2 bin 770 kişi ile Türkiye’nin oldu.

Avrupa’nın en büyük karma projesi olan Maslak 1453 İstanbul projesi Guinness rekorunu kırarak Türkiye’ye de bir dünya rekoru kazandırmış oldu. Günün bir başka rekoru da Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun 2 bin 770 kişinin tamamıyla özçekim yapması oldu.

İş güvenliğinin önemine dikkat çeken Ali Ağaoğlu çalışanlarına seslendi. Ağaoğlu, “Arkadaşlar benim en değerli varlığım sizlersiniz. Benim paramdan daha kıymetlisiniz. Eğer bu işleri başarıyorsak bu sizlerin emeğinizle, alın terinizle oluyor. Onun için benim için çok kıymetlisiniz. Ben de sizden şunu rica ediyorum; birinizin saçının teli benim için paradan puldan, maldan mülkten çok daha değerlidir. Hepiniz kardeşimsiniz lütfen çalışırken kendi can güvenliğiniz için iş güvenliği konusundaki arkadaşlarımıza yardımcı olun. Çünkü bu sizin hayatınız ve bu hayat bir tane, başka da bundan değerli bir şey yok. Ben özellikle rica ediyorum, beni seviyorsanız çalışırken lütfen önce iş güvenliği, can güvenliği." dedi.

İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kuzu Grup İran’da 125 Milyon Euroluk Anlaşmaya İmza Attı

Kuzu Grup İran’da 125 Milyon Euroluk Anlaşmaya İmza Attı

Kuzu Grup İran'ın en büyük arıtma tesisinin ihalesini kazandı. 2 milyon 600 bin kişiye hizmet verece

16 Ağustos 2016


Nef İle Galatasaray 52,5 Milyon TL’lik Anlaşmaya İmza Attı

Nef İle Galatasaray 52,5 Milyon TL’lik Anlaşmaya İmza Attı

Nef Galatasaray'ın ana sponsoru oldu. Anlaşmayla beraber Galatasaray 3 yılda toplam 52,5 milyon TL e

10 Ağustos 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.