Ahenk İstanbul Projesinde 80 Ay 0 Faizle

İstanbul Beylikdüzü'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Nisan 2016
Ahenk İstanbul Projesinde 80 Ay 0 Faizle

Az sayıda dairenin kaldığı Eminevim Ahenk istanbul projesinde 80 ay boyunca vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor...

Eminevim İnşaat tarafından hayata geçirilen Ahenk İstanbul projesi İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü'nde yer alıyor. Ahenk İstanbul projesinde son kalan daireler için uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.

2 etaptan oluşan Ahenk İstanbul projesi toplam 489 adet konuttan meydana geliyor. 1+1'den 5+1 dublekslere kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projede 1+1'lerin satışı tamamlanırken, çok az sayıda 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks dairelerin satışı sürüyor.

ahenk

Eminevim Ahenk İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 30 peşinat ve 80 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor. Ahenk İstanbul fiyatları 347 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Denize yürüme mesafesinde konumlanan Ahenk İstanbul projesinin çevresinde 1 kilometrelik alan içinde kolej, lise ve üniversiteler bulunuyor.

Ahenk İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında;

- Bay ve bayan iki kapalı yüzme havuzu
- Yarı olimpik havuz
- Çocuk havuzu açık
- Bay ve bayan fitness salonları
- Çocuk oyun alanları
- Yürüyüş yolları
- Dinlenme alanları
- Kapalı otopark
- GüvenlikHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.