• Emlak Haberleri
  • AKAR FOREST İLE AYRICALIKLI BİR YAŞAM SİZLERİ BEKLİYOR

AKAR FOREST İLE AYRICALIKLI BİR YAŞAM SİZLERİ BEKLİYOR

Uzun yıllara dayalı köklü deneyimle gayrimenkul sektörüne binlerce daire kazandıran Akar Yapı, Şile ilçesine bağlı Ömerli mahallesinde gerçekleştireceği yeni bir proje duyurdu.

13 September 2023
AKAR FOREST İLE AYRICALIKLI BİR YAŞAM SİZLERİ BEKLİYOR Proje, 12 villadan oluşan doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

Gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşlarından biri olan Akar Yapı yeni projesini duyurdu. Akar Yapı, 12 villadan oluşan Akar Forest projesiyle doğayla iç içe ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor. Akar Forest Projesinde 6 tanesi 3 tripleks ve 4+2 daire tipinden meydana gelen villalar, diğer 6 tanesi ise 2 kattan oluşan 3+1 daire tipinden meydana gelen villalar olarak tasarlandı.

Her villaya özel 300 m2 bahçe peyzaj alanı bulunan projede, ortak havuz alanı, fitness alanı, her dairenin kendisine ait otopark alanı, sosyal alanları, gezi alanı ve özel güvenlik hizmeti de yer alıyor. 6.714 metre kare arazi üzerine inşa edilecek ve 12 seçkin ailenin yaşayacağı Akar Forest Projesi, sınırlı sayıda kaliteli yaşam konsepti çerçevesinde tasarlandı. Projede yer alan dubleks ve tripleks villalar orman manzaralı teraslarıyla benzersiz bir deneyim vadediyor.

“Konforlu Bir Yaşam Sunuyoruz”

Proje için çok heyecanlı olduklarını ve oluşturacakları yaşam alanı ile İstanbullulara doğayla iç içe harika bir yaşam alanı sunacaklarını vurgulayan Akar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Figen AKAR, projeye ilişkin şunları söyledi: “Misyonumuz sadece konut inşa etmek değil, aynı zamanda gelecek için yaşam alanı sunmaktır. Şile’de doğayla iç içe bir proje hayata geçirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu proje, hem şehrin stresinden uzaklaşmak hem de konforlu ve kaliteli bir yaşam sürmek isteyenler için ideal bir seçenek olacak. Projemizin inşaatına yakında başlayacağız ve 2024 yılında teslim etmeyi planlıyoruz.”

“Akar Forest Çevre Dostu Bir Proje Olacak”

Gayrimenkul sektöründe 30 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Akar Yapı kurulduğu günden bu yana kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yüzlerce konut inşa etti. Akar Forest projesinin Yakapark projesi gibi çevre dostu bir proje olacağını söyleyen Akar Yapı CEO’su Yücel EVSEN, “Yakapark’ta olduğu gibi yağmur sularının dönüştürülerek peyzaj alanları sulamasında kullanılmasıyla sudan tasarruf edilip, su israfının önüne geçilmesi hedefleniyor. Ayrıca bahçe aydınlatmasında da güneş enerjisinden faydalanmak mümkün olacaktır” dedi.

Akar Yapı hakkında:
Gayrimenkul ve finans sektöründeki köklü tecrübelerini tek bir çatı altında birleştiren Akar Yapı, güvenilir, sağlam ve ayrıcalıklı yaşam alanlarına sahip projelerine hız kesmeden devam ediyor. İstanbul’da başta Anadolu yakası olmak üzere Avrupa yakasında da projeler geliştiren Akar Yapı bugüne kadar çok sayıda gayrimenkul projesine imza atmıştır.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum