Akbank ve Albaraka 66 Gayrimenkulünü Satışa Çıkarıyor!

15 Eylül 2015
PAYLAŞ
Akbank ve Albaraka 66 Gayrimenkulünü Satışa Çıkarıyor!

TURYAP, Akbank ve Albaraka’nın birçok ilde bulunan ihtiyaç fazlası taşınmazını satışa çıkarıyor. ..

Albaraka’nın 28’i konut, 23’ü iş yeri, 15’i arsa olmak üzere toplam 66 gayrimenkul satışı için TURYAP’ı tercih etti. Akbank’ın da çeşitli il ve ilçelerdeki ihtiyaç fazlası taşınmazları TURYAP Genel Müdürlüğü ve TURYAP temsilcilikleri aracılığıyla satışa sunulacak.

TURYAP Yapı Genel Müdür Yardımcısı İsmail Özcan konuyla ilgili değerlendirmede bulundu: ‘‘30 yılın verdiği güven duygusuyla TURYAP olarak başarılı iş birliklerimize bir yenisini daha ekledik.

Türkiye’nin önde gelen kuruluşları Akbank ve Albaraka gibi büyük bankaların ihtiyaç fazlası gayrimenkullerinin satışı için TURYAP’a güvenmesi bizler için oldukça gurur verici. Satışa, kiralamaya konu gayrimenkulü olan bankaların, sigorta kuruluşlarının, özel firmaların pazarlama ve aracılık sektöründeki kurumsal çözüm ortağı olma girişimlerimize hız kesmeden devam edeceğiz.’’
Akbank ve Albaraka portföyünden ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini satın almak isteyenlerin, www.turyap.com.tr adresinde yer alan Teklif Alma ve Satış Şartnamesi’ni, Peşin Satış Teklif Formu’nu doldurup, Şartname’de belirtilen teminatın yatırıldığını gösteren dekont ve diğer ekler ile birlikte imzalı Şartname ve Formu, TURYAP’a göndermesi, satış sürecinin başlatılması için yeterli olacak.


"Akbank ve Albaraka 66 Gayrimenkulünü Satışa Çıkarıyor!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap