Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezine İki Ödül Birden

02 Mayıs 2014
PAYLAŞ
Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezine İki Ödül Birden

Akbatı, pazarlama dünyasının önde gelen organizasyonu AMCP (Association of Marketing & Communication Professionals) tarafından düzenlenen Hermes Creative Ödülleri’nde “Özel Etkinlik” ve “PR Kampanyası” kategorisinde Platin ödüllerinin sahibi oldu.

 

Akbatı Alışveriş Yaşam Merkezi, ziyaretçilerine yönelik hazırladığı renkli projeleri ve kampanyalarıyla bu yıl da Hermes Creative Awards Platin ödülü kazandı.

 

 

Akbatı ikinci yıl kutlama projesi olan “Yaşa, Sev, Eğlen” ile “Özel etkinlik” kategorisinde; “İçinde Yaşam Var” projesiyle PR kampanyası kategorisinde Platin ödülüne layık görüldü.

 

 

Akbatı ikinci yıl kutlamaları için  “Yaşa Sev Eğlen” projesi kapsamında sevilen sanatçı Nilüfer ve Badem Grubu’nu Festival Park alanındaki konserle Akbatı misafirleriyle buluşturmuş, çocuklar için yemek ve oyun atölyeleri, “Akbatı Perileri” ile gün boyu ziyaretçilere dağıttığı sürpriz hediyelerle, ikinci yıl heyecanını ve mutluluğunu ziyaretçileriyle paylaşmıştı.

 

Dünyanın önde gelen pazarlama uzmanları tarafından kurulan AMCP, 1995 yılından beri pazarlama ve iletişim alanında düzenlediği Hermes Creative Ödülleri ile dünya çapında başarılı projeleri ödüllendiriliyor

 

 

Galeri

 

 

 

 


"Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezine İki Ödül Birden" haberine ait yorum yok

Yorum Yap