AKG Gazbeton BATIMAT Paris 2015!

Türkiye gazbeton sektörünün öncü firmalarından AKG Gazbeton yenilikçi ürünleriyle BATIMAT Paris 2015’te boy gösterecek.

11 Eylül 2015
AKG Gazbeton BATIMAT Paris 2015!

Türkiye gazbeton sektörünün öncü firmalarından AKG Gazbeton yenilikçi ürünleriyle BATIMAT Paris 2015’te boy gösterecek.

Türkiye gazbeton üretiminde sektörünün lider firmalarından AKG Gazbeton, uluslararası alanda önemli bir platform olan BATIMAT Paris 2015’te, zengin ürün yelpazesi ile yer alacak. AKG Gazbeton, 2-6 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar kapsamında, Ülkemizin önemli mimarlardan oluşan bir ekiple de “Fuar Teknik Gezisi” düzenleyecek.

Türkiye’nin en büyük gazbeton üreticilerinin başında yer alan AKG Gazbeton, 02-06 Kasım 2015 tarihleri arasında Paris’te gerçekleştirilecek olan "BATIMAT Paris 2015-International Building Exhibition”a katılıyor. 1959 yılından bu yana düzenlenen, dünya yapı fuarları arasında önemli bir yeri olan fuara AKG Gazbeton, 2003 yılından beri düzenli olarak katılmakta. İki yılda bir yapılan, sektörün önde gelen uluslararası temsilcilerini bir araya getiren fuar, AKG Gazbeton ’un yurt dışı pazarlardaki yapılanmasına katkı sağlayan işbirlikleri için önemli bir platform özelliğini taşıyor. Bu sene INTERCLIMA ve IDEOBAIN fuarlarını da içine katarak, çok daha geniş bir kitleye hitap etmesi BATIMAT’ın önemini daha da artırıyor.

AKG Gazbeton, zengin ürün yelpazesiyle başta Avrupa olmak üzere dış pazarlarda da konumunu daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Çözüm odaklı yenilikçi ürünleriyle sektörde öncü olan AKG Gazbeton, Minepor için alınan ETA belgesiyle de Avrupa ve dünya pazarlarında Türk Gazbeton üreticilerine liderlik yapıyor. AKG Gazbeton BATIMAT 2015’te de; blok ve donatılı ürün grupları, Yeni Nesil Isı Yalıtım Plağı Minepor ve tamamlayıcı ürünleriyle yer alacak.

AKG Gazbeton, BATIMAT çerçevesinde, işbirliği yaptığı mimarlardan oluşan seçkin bir ekiple “Fuar Teknik Gezisi” de düzenliyor. Özel olarak tasarlanan gezi kapsamında, uzman rehberler eşliğinde Le Corbusier Mimarlık Gezisi ile de Paris’te modernizmin simgesi yapıtları gezme ve inceleme fırsatı bulacaklar.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Özerme İnşaat DemirDöküm’ün yetkili satıcıları arasına girdi

Özerme İnşaat DemirDöküm’ün yetkili satıcıları arasına girdi

Kocaeli’de hizmet veren Özerme İnşaat DemirDöküm’ün yetkili satıcılarından biri olduğunu açıkladı.

11 Ekim 2017


Mono Mimarlık Orion AVM'ye 45 milyon dolarlık yatırım yapacak

Mono Mimarlık Orion AVM'ye 45 milyon dolarlık yatırım yapacak

Mono Mimarlık Tekirdağ Orion AVM'ye 45 milyon dolarlık yatırımla kapasite artışı, otel ve şehir müze

10 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.