Akman Holding’ten Kanada’ya Bin 320 Konutluk Proje

01 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Akman Holding’ten Kanada’ya Bin 320 Konutluk Proje
Akman Holding, Kanada Toronto'da otel ve iş merkezinin de bulunduğu bin 320 konutluk yeni bir projeye start verdi. Türkiye'deki yatırımcılara yönelik satışlar Eylül'de başlayacak...

Akman Holding’in Kanada’daki firması SAMM Developments, Toronto’da dev bir projeye başlıyor. The Kennedy Condominiums adı verilen proje 600 milyon dolar yatırım bedeline sahip.

4 blok halinde yükselen The Kennedy Condominiums projesi bin 320 adet konut, otel ve iş merkezinden meydana geliyor. Projede Türkiye’den müşterilere yönelik satışlar Eylül ayında başlayacak.Aylık Bin 400 Dolar Kira Getirisi
Projeyle ilgili bilgi veren Akman Holding ve SAMM Developments Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akman, “Yabancılar mortgage kredisini yüzde 65 alabiliyor. Yüzde 35’ini ise peşin veriyorlar. Ayrıca kira garantisi verilebiliyor. Aylık bin 400 dolar kira getirisi bulunuyor” dedi.

330 Daireye 800 Talep
Projeye yoğun talep olduğunu söyleyen Akman, “370 dairenin bulunduğu birinci binanın satışını tamamladık. Geçen ay satışa sunduğumuz ikinci binada 330 dairemiz var ve buraya 800 başvuru aldık. Özellikle Kanada’da inşaatta İtalyanlar’ın ön planda olduklarını düşündüğümüzde bir Türk yatırımcının bölgede oluşan talebe cevap vermekte büyük bir başarı göstermesi önemli ve gurur verici bir gelişme” açıklamalarında bulundu.

"Akman Holding’ten Kanada’ya Bin 320 Konutluk Proje" haberine ait yorum yok

Yorum Yap