AKS Focus Beylikdüzü Satışa Çıktı

24 Şubat 2016
PAYLAŞ
AKS Focus Beylikdüzü Satışa Çıktı

Beylikdüzü’nde yükselen AKS Focus İstanbul projesi satışa çıktı. İstanbul’un ilk hava ile ısıtma-soğutma sağlayan projesi olan AKS Focus fiyatları ise 300 TL’den başlıyor….

Trabzon’da 8 yılda 10 binden fazla konut geliştiren Aks Grup yönünü İstanbul’a çevirdi. Trabzon merkezli AKS Grup, İstanbul Beylikdüzü’ndeki yeni projesi AKS Focus’u satışa çıkardı.

130 milyon TL yatırımla hayata geçirilen AKS Focus Beylikdüzü projesi 14 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor.
5 blokta toplam 272 konuttan oluşan AKS Focus projesinde; 70-90 metrekare 1+1, 95-115 metrekare 2+1, 150 metrekare 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.

MİNİMUM 300 BİN TL
AKS Focus fiyatları ise 300 bin TL’den başlıyor 1 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen AKS Focus projesinde firma bünyesinde de alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.

YABANCIDAN YOĞUN İLGİ
AKS Focus İstanbul projesinin yabancılar ağırlıklı olmak üzere yoğun talep gördüğünü belirten AKS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emre Aksoy, Nisan sonu olmadan projenin yüzde 60’ından fazlasını satarız dedi.

TÜRKİYE’DE BİR İLK
AKS Focus projesi ile İstanbul’da bir ilke imza attıklarını vurgulayan Aksoy, “Projede ısıtma ve soğutma hava pompaları ile sağlanacak. Doğalgaz ve benzeri bir enerji kullanmadan sadece hava ile ısıtma ve soğutma yapılacak. Böylelikle doğalgaz ve elektrik masrafları sıfırlanacak. Bu uygulamayı Trabzon’daki projelerimizde yapmıştık ama İstanbul’da ilk uyguluyoruz. Böylelikle İstanbul’da da bir ilke imza atmış oluyoruz” diye konuştu.

HEDEF İSTANBUL’DA 5 YILDA İLK 5 ARASINA GİRMEK
İstanbul’da 5 yılda ilk 5 şirket arasına girmeyi hedeflediklerini ifade eden Aksoy, İstanbul’da yatırımlarımız devam edecek. Hedefimiz 5 yılda ilk 5 şirket arasına girmek dedi.

2 YENİ PROJE GELİYOR
İstanbul’da da Yeni arazi arayışlarının devam ettiğinin altını çizen Aksoy, “Bu yıl AKS Focus’un yanı sıra İstanbul’da iki yeni projemiz daha olacak. Biri Ispartakule’de bir diğeri de Anadolu Yakası’nda” diye sözlerini tamamladı.


"AKS Focus Beylikdüzü Satışa Çıktı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap