Aks Focus İstanbul projesinde 24 ay vade farksız vade fırsatı

Aks Grup, Beylikdüzü’nde yükselttiği ve ısıtma sistemi anlamında bir ilke sahip olacak olan Aks Focus İstanbul konutlarında 24 ay vade farksız taksitle ev sahibi olma imkânı sunuyor.

09 Ağustos 2017
Aks Focus İstanbul projesinde 24 ay vade farksız vade fırsatı

Aks Grup imzasıyla Avrupa Yakası’nın son dönemde ön plana çıkan bölgesi Beylikdüzü’nde toplam 14 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen Aks Focus İstanbul, fiyat listesiyle yatırımcıların dikkatini çekiyor. Farklı konut tipi ile toplam 286 konut oluşan Aks Focus İstanbul, 1+1 dairelerinde 312 bin 500 TL ile 385 bin TL arasında, 2+1 dairelerinde 550 bin TL ile 715 bin TL arasında, 3+1 dairelerinde ise 825 bin TL ile 900 bin TL arasında değişen fiyat seçenekleri sunuyor. Banka kredisi seçeneği bulunan proje, ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara şirket bünyesinde de vade farksız taksit imkanı sağlıyor. Yüzde 10 peşinat verilerek sahip olunan konutların kalan bedeli ise şirket bünyesinde 48 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Her yatırımcının kendi zevkine uygun büyüklükte daire bulabileceği projedeki konutları genişlikleri ise 70 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

TÜRKİYE’DE İLK HAVA İLE ISITMA SOĞUTMA SİSTEMİNE SAHİP KONUTLAR

Türkiye’de bir ilke sahip olacak AKS Focus İstanbul projesindeki konutlarda, doğalgaz ve benzer bir enerji kullanılmadan yalnızca hava ile ısıtma ve soğutma sağlanacak şekilde tasarlanıyor. Toplam 5 blok üzerinde ve akıllı ev teknolojisiyle donatılarak inşa edilen projenin teslim tarihi ise Şubat 2018 olarak belirlendi.  

PROJE YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZUNA SAHİP

Eski Gülsan Fabrikası'nın bulunduğu alanda konumlanan Aks Focus İstanbul projesi metrobüse 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Sunduğu sosyal donatılarla kurulduğu Beylikdüzü’nde isminden söz ettirecek olan proje, çocuk oyun alanları, jakuzi, kamelya, market, süs havuzları, yarı olimpik yüzme havuzu, fitness merkezi, açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, sauna, spor merkezi, yürüyüş alanları, buhar odası, kafeterya, tenis kortu ve yüzme havuzuna sahip.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.