AKTİM Çarşı Projesi lansmana hazırlanıyor!

Bilgiçler Yapı’nın Bayrampaşa’da hayata geçirmeye hazırlandığı AKTİM Çarşı projesinin detayları açıklandı. 338 bağımsız bölümden oluşacak olan AKTİM Çarşı projesi, Eylül ayında lansmana çıkıyor.

19 July 2023
AKTİM Çarşı Projesi lansmana hazırlanıyor! 2016 yılından itibaren 7,1 milyarlık gayrimenkul yatırımıyla dikkat çeken Bilgiçler Yapı, Bayrampaşa’da 95 bin metrekare üzerinde hayata geçireceği ticari projesi AKTİM Çarşı ile yeni nesil ticarethaneler ve ofisler üretmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki ay temel atma işlemlerinin başlayacağı projede, 338 adet bağımsız bölüm bulunacak. Projenin lansmanı ise Eylül ayında yapılacak. İstanbul’da lojistik açıdan önemli değere sahip noktalarda ticari gayrimenkul ihtiyacının fazlalığına dikkat çeken Bilgiçler Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ali Emre Bilgiç, Bayrampaşa’da hayata geçirecekleri AKTİM Çarşı projesiyle, bu ihtiyaca cevap vermeye hazırlandıklarını belirtti. Bugüne kadar inşa ettikleri AKTİM1, AKTİM2 ve AKTİM3 projeleriyle toplam 141 bin metrekarelik ticari gayrimenkul üretiminde büyük bir deneyim elde ettiklerini aktaran Bilgiç, “Bayrampaşa AKTİM Çarşı projemiz, her iş modeline uygun ticari dükkanlar ve modern ofislerden oluşuyor. Projemizin geliştirme süreci 1 yıl sürdü. Ticari işletmelerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak detaylandırmaları gerçekleştirdik” dedi.“Yoğun bir taleple karşılaştık”

Projenin henüz ön talep sürecine başlamadığını belirten Ali Emre Bilgiç, “Satışa kapalı olmamıza rağmen önceki projelerimizden mülk edinen iş insanları, Bayrampaşa projesinden de satın alma yapmak istiyor. Bu sebeple Eylül ayında lansmanla birlikte projemizin çok büyük bir bölümünü kısa sürede satışa kapatacağımızı öngörüyoruz. Tecrübemiz, sektördeki itibarımız ve diğer projelerdeki başarılarımızla yatırımcılarımız arasında büyük bir güven bağı oluşturduk” dedi. AKTİM Çarşı projesinin lokasyon olarak çok önemli bir noktada olduğunu söyleyen Bilgiç, “Projemiz şehir merkezine, otoyollara ve havalimanlarına oldukça yakın. Lokasyon avantajı iş yapma süreçlerini kısaltacak imkan sunuyor. Yeni nesil mimari avantajları da eklenince yatırımcıları memnun edecek bir yatırım süreci başlamış oluyor” diye konuştu. Bayrampaşa AKTİM Çarşı projesinin avantajlarına da değinen Bilgiç, “Projemiz gerek mimari yapısı, gerek sosyal donatı alanları, gerekse 32.000 m2 büyüklüğünde kapalı otoparkıyla bölgeye yepyeni bir soluk kazandıracak. İnşaat teknikleri, enerji verimliliği, güvenlik sistemleri ve işlevsellik bakımından çoktan miadını doldurmuş birçok ticaret merkezinin yanı sıra, her bakımdan günümüze modernize edilmiş haliyle AKTİM Çarşı projemiz işletme sahiplerine derin bir nefes aldıracak.” diye konuştu.

HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum