Akyapı'dan Yeni Proje: Sultan Park Evleri

01 Haziran 2016
PAYLAŞ
Akyapı'dan Yeni Proje: Sultan Park Evleri
Akyapı İnşaat Sultangazi'de yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. Sultan Park Evleri ismi verilen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor...

Bahçetepe istanbul , Park Mavera , Beyzade Konağı , Seyran Şehir gibi projeleri hayata geçiren Akyapı İnşaat yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor.

Geliştirme aşamasında olan Sultan Park Evleri projesi İstanbul Avrupa yakasında Sultangazi'de yer alıyor. Projenin konumu hakkında bilgi veren Akyapı İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Umut Murat Ergün, "Sultangazi Belediye Binası ve 600 Yataklı Yeni Devlet Hastanesi'nin tam karşısında bulvara ve parka cepheli çok iyi bir lokasyona sahip bulunuyor" dedi.Fiyat ve ödeme seçenekleri dahil olmak üzere detaylarının henüz netleşmediği Sultan Park Evleri projesine 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Projede konutların yanı sıra ticari alanlarda bulunuyor. Projede yaşayanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan ticari alanlar arasında cafe, restoran, mağazalar, market alanı olması planlanıyor.

"Akyapı'dan Yeni Proje: Sultan Park Evleri" haberine ait yorum yok

Yorum Yap