Akyapı'dan Yeni Proje: Sultan Park Evleri

Akyapı İnşaat Sultangazi'de yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. Sultan Park Evleri ismi verilen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor...

01 Haziran 2016
Akyapı'dan Yeni Proje: Sultan Park Evleri Akyapı İnşaat Sultangazi'de yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. Sultan Park Evleri ismi verilen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor...

Bahçetepe istanbul , Park Mavera , Beyzade Konağı , Seyran Şehir gibi projeleri hayata geçiren Akyapı İnşaat yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor.

Geliştirme aşamasında olan Sultan Park Evleri projesi İstanbul Avrupa yakasında Sultangazi'de yer alıyor. Projenin konumu hakkında bilgi veren Akyapı İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Umut Murat Ergün, "Sultangazi Belediye Binası ve 600 Yataklı Yeni Devlet Hastanesi'nin tam karşısında bulvara ve parka cepheli çok iyi bir lokasyona sahip bulunuyor" dedi.Fiyat ve ödeme seçenekleri dahil olmak üzere detaylarının henüz netleşmediği Sultan Park Evleri projesine 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Projede konutların yanı sıra ticari alanlarda bulunuyor. Projede yaşayanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan ticari alanlar arasında cafe, restoran, mağazalar, market alanı olması planlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


MESBAŞ’ın TDİ’ye Ait Hisseleri Özelleştirilecek

MESBAŞ’ın TDİ’ye Ait Hisseleri Özelleştirilecek

Mersin Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş.’nin, TDİ’ye ait hissesi özelleştirilecek...

24 Mayıs 2017


Asrın Konakları Marina Satışa Çıktı!

Asrın Konakları Marina Satışa Çıktı!

Kuran İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Asrın Konakları Marina satışa çıktı...

24 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat