Alaçatı Taş Evler projesinde hemen teslim lüks villalar

Kuryap imzası ile Alaçatı'da inşa edilen Alaçatı Taş Evler projesinde satışlar devam ediyor.

27 Temmuz 2017
Alaçatı Taş Evler projesinde hemen teslim lüks villalar Toplam 10 villadan oluşan Alaçatı Taş Evler, 1 milyon 700 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Tek ve ikiz villaların yer aldığı projede villalar, 3+1 ve 4+1 konut tipinde tasarlandı.

İzmir'in Alaçatı bölgesinde var olan renkli hayata lüks ve konfor ögelerini de ekleyen Alaçatı Taş Evler projesi, villalarının sahip olduğu teknik özellikleri ile göz dolduruyor. Projede 3+1 tipli villalar 124 metrekare büyüklükte, 4+1 villalar ise 187 metrekare büyüklükte olacak şekilde tasarlandı. Her villanın kendisine özel havuz ve terası olduğu projede 3+1 villalarda 23 metrekare havuz ve 25 metrekare teras alanı bulunuyor. 4+1 villalarda ise, 40 metrekare havuz ve 38 metrekare teras alanı yer alıyor.

Hemen teslim olanağının yer aldığı Alaçatı Taş Evler projesinde fiyatlar 1 milyon 700 bin TL'den başlayarak 2 milyon 500 bin TL'ye kadar yükseliyor. Ayrıca Kuryap tarafından hayata geçirilen projede banka kredisi ile villa sahibi olmak mümkün.

Tasarımında eşsiz özellikler barındıran Alaçatı Taş Evler, eski Rum mimarisine modern bir tasarım örgüsü katılarak oluşturuldu. Teknik ve mimari özelliklerinin yanı sıra konumuyla da dikkat çeken proje; Alaçatı Port'a 2 kilometre, Çeşme Marina'ya 8 kilometre ve İzmir'e 75 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Lüks ve konforu yaşatmak için birçok sosyal donatı sunulan Alaçatı Taş Evler projesinde güvenlik ve otopark imkanı yer alıyor. Her villanın sahip olduğu kendisine özel yüzme havuzu ve teras alanının dışında yeşil alan, peyzaj alanı, çocuk oyun alanı gibi imkanlar da projede bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.