Alanya’ya İslami Konut Projesi

07 Mayıs 2015
PAYLAŞ
Alanya’ya İslami Konut Projesi

Satışları devam eden Antalya'daki Hak Residence İhlas, İslam konseptindeki yapısıyla benzer konut projelerinden ayrılıyor.

Proje içindeki dairelerin yüzde 75'inin satıldığı Hak Residence İhlas'da dairelerin teslim tarihi olarak 2015 yılının Hazitran ayı belirtilmiştir. İstekler doğrultusunda daire yapılarında kişisel düzenlemeler yapılabilmektedir.

Antalya Alanya'da 2 bin 862 metrekare arazi üstünde inşa edilen Hak Residence İhlas, 2 blok şeklinde yükseliyor. Toplam 96 adet konut olarak meydana gelen ve HAK GROUP CONSTRUCTION tarafından hayata geçirilen projede 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon modelinde daireler mevcut. Bunun dışında alternatif planlar doğrultusunda istenilen şekilde özel tasarım yapma imkanı olan projede daireler 59 metrekare ile başlayıp 6 oda 1 salona kadar çıkan 315 metrekarelik daireler de bulunmaktadır.

Özellikle denize ve havuza girme konusunda sıkıntı yaşayan hanım ve beyler için 4'ü açık ve 4'ü de kapalı olmak üzere toplamda 8 adet havuz mevcuttur. 125 kişinin bir anda namaz kılıp ibadet edebileceği özel çinilerle dizayn edilmiş modern bir camii de proje bünyesinde bulunmaktadır.

Alanya'ya İslami Konut Projesi

Sünnet, düğün, taziye, kermes, konferans, münazara gibi özel günler ve daha bir çok alanda yararlanılabilecek mutfağı ve resepsiyonu olan 2 adet birbirinden bağımsız toplantı salonları, hanım ve beylerin rahatça sporlarını yapabilecekleri 2 adet birbirinden bağımsız spor salonu, hanımlar ve beyler için birbirinden bağımsız hamam, sauna, buhar odaları da projenin diğer sosyal bölgelerini oluşturmaktadır.

-

Alanya'ya İslami Konut Projesi

-

Satışların devam etmekte olduğu Hak Residence İhlas projesinde 1 oda 1 salon daireler 56 bin 900 Euro'dan, 2 oda 1 salon daire modelleri ise 83 bin 900 Euro'dan başlayan fiyatlarla satıştadır.

İletişim için:

www.hakresidenceihlas.com


"Alanya’ya İslami Konut Projesi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap