Alfemo Kahire Mağazasını Açtı

02 Nisan 2014
PAYLAŞ
Alfemo Kahire Mağazasını Açtı

Alfemo, yurtduşında büyümeye devam ediyor.

Alfemo, Mısır’da Mohandeseen ve El Nozha’daki showroomlarının ardından,  3. ve en büyük konsept mağazasını başkent Kahire’de dünyaca ünlü birçok seçkin markayı bünyesinde bulunduran ve Kahire’nin en gözde alışveriş merkezi olan  “City Stars Mall”da hizmete açtı.

 
Alfemo Mobilya Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, Kahire Ticaret Müşaviri Hasan Ali Erdem, Alfemo’nun Mısır’daki iş ortağı Mohamed Elakshar, Mahmoud Mohamad Elsayed Hassan ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış renkli görüntülere sahne oldu. Açılış organizasyonu kapsamında 4 saat süren etkinliklerde, City Stars Alışveriş Merkezi ziyaretçi akınına uğradı. Ülkenin en çok sevilen müzik grubu Cairokee ile eğlenen binlerce Mısırlı Alfemo ürünlerini ve mağaza konseptini de yakından tanıma fırsatını yakaladı.

 
MTMxOTgzOT-2013-yili-alfemo-icin-magazacilikta-yenilik-yili

 

 

Konsept mağazacılıkta fark yaratan Alfemo, Mısırlıların büyük beğenisi ile karşılandı.

Mısır’a 2005 yılından bu yana ihracat gerçekleştiren ve günden güne iş hacmini arttırarak, konsept mağazaları ile Mısır’da planlı büyümesini sürdüren Alfemo’nun Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu konuyla ilgili olarak: “Mısır halkının yoğun ilgisi bizi çok memnun etti. Mısır’da ki iş ortaklarımız ile ilerleyeceğimiz daha birçok proje olacak, yatırımı hiçbir zaman durdurmayacağız.

 

Alfemo olarak Dubai ve Londra’da gerçekleştirdiğimiz büyük mağaza açılışlarından sonra Mısır’da da büyük bir yatırıma imza atarak, Türk mobilyasının dünya çapında yaygınlaşmasına önemli katkılar sağlıyoruz” açıklamasında bulundu


"Alfemo Kahire Mağazasını Açtı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap