Ali Ağaoğlu: Türkiye’yi Terk Ediyorum

16 Nisan 2016
PAYLAŞ
Ali Ağaoğlu: Türkiye’yi Terk Ediyorum

Ali Ağaoğlu, devam eden projelerini tamamladıktan sonra Türkiye’de iş yapmayı bırakacağını açıkladı. Gerekçe olarak ise paralel bürokrasiyi gösterdi...

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu’ndan şok açıklama geldi. Ağaoğlu, devam eden projelerini tamamladıktan sonra Türkiye’de iş yapmayı bırakacağını söyledi.

ELLERİNDE İŞİ YÜRÜMEYECEKLERİN LİSTESİ VAR ONLARLA DOLAŞIYORLAR
Gerekçe olarak paralel bürokrasiyi gösteren Ağaoğlu, ““Ellerinde bir işadamı listesi var, bunların işleri yürümeyecek diye dolaşıyorlar. Devam eden birkaç projemiz var onları da bitirip yurtdışına gideceğiz” dedi.

DEVLETTEN 380 MİLYON TL ALACAĞIM VAR
Devletten 380 milyon liralık KDV alacağının olduğunu söyleyen Ağaoğlu, “Devletten 380 milyon TL alacağım var. Yıllardır devlette duruyor. Alamamamın sebebi de yine bürokrasidir” diye konuştu.

HAYATINDA BİR YUMURTA SATMAMIŞ İNSANLAR ÜLKENİN KADERİNİ BELİRLİYOR
Hayatında bir yumurta bile satmamış insanlar ülkenin kaderini belirliyor diyen Ağaoğlu, ““Ticaretten anlamayan, hayatında bir yumurta satmamış, bir tane eleman çalıştırmamış insanlar ülkenin kaderini belirliyor. Rahmetli Özel’ın da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da başarısının sırrı eski tüccar olmalarından geçiyor. Ticareti bilmeyen insanlar, ticaret yapanların da önünü tıkıyor” dedi.


"Ali Ağaoğlu: Türkiye’yi Terk Ediyorum" haberine ait yorum yok

Yorum Yap