Ali Ağaoğlu'dan Kampanya Açıklaması

Ali Ağaoğlu, Emlak Konut kampanyasının zenginlere yaradığı iddiasına ilişkin açıklamada bulundu...

02 Eylül 2016
Ali Ağaoğlu'dan Kampanya Açıklaması Ali Ağaoğlu, Emlak Konut kampanyasının zenginlere yaradığı iddiasına ilişkin açıklamada bulundu...

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Emlak Konut GYO'nun 1 Ağustos'ta başlattığı "Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz" kampanyasına ilişkin eleştirilere yanıt verdi.

Emlak Konut'un dün açıkladığı rakamlara göre özellikle alt gelir grubunda satışın daha fazla olduğunu belirten Ağaoğlu, "Metrekaresi 3 bin lira civarında olan projelerin satış hacmi çok daha yüksek gerçekleşti. Bu kampanyanın zenginlere yaradığı iddiasına katılmıyorum, bu doğru değil" dedi.

Ciro ile satışlar karşılaştırıldığında satışların 500 bin TL'nin altındaki konutlarda yoğunlaştığını belirten Ağaoğlu, vatandaşların 300 bin TL civarındaki konutlara rağbet gösterdiğini açıkladı.

Emlak Konut'un Ağustos ayında yani kampanya dönemine ilişkin yayınladığı satış rakamlarına göre 539 milyon ciro ile Ağaoğlu Maslak 1453 projesi satış şampiyonu oldu. Ağaoğlu bu konu için ise, "İşte, rakamlar da ortada. Güzel şeyler yaptık. Kampanya Türkiye için güzel oldu. Biz biraz daha öne çıktık ama diğer projelerde son derece başarılı oldu. Bence markamızı öne çıkaran işimizi doğru yapmamız, kaliteyi önceliklerimizin başında tutmamız oldu" dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Yıllarca gökdelen sayısı ile şampiyonluğu elinde tutan New York’u son 9 yılda inşa edilen gökdelenle

16 Ekim 2017


Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evi olarak gösterilen Villa Les Cedres malikanesinin fiyatı 686 milyon dolar düşt

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.