Ali Ağaoğlu'dan Kampanya Açıklaması

02 Eylül 2016
PAYLAŞ
Ali Ağaoğlu'dan Kampanya Açıklaması
Ali Ağaoğlu, Emlak Konut kampanyasının zenginlere yaradığı iddiasına ilişkin açıklamada bulundu...

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Emlak Konut GYO'nun 1 Ağustos'ta başlattığı "Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz" kampanyasına ilişkin eleştirilere yanıt verdi.

Emlak Konut'un dün açıkladığı rakamlara göre özellikle alt gelir grubunda satışın daha fazla olduğunu belirten Ağaoğlu, "Metrekaresi 3 bin lira civarında olan projelerin satış hacmi çok daha yüksek gerçekleşti. Bu kampanyanın zenginlere yaradığı iddiasına katılmıyorum, bu doğru değil" dedi.

Ciro ile satışlar karşılaştırıldığında satışların 500 bin TL'nin altındaki konutlarda yoğunlaştığını belirten Ağaoğlu, vatandaşların 300 bin TL civarındaki konutlara rağbet gösterdiğini açıkladı.

Emlak Konut'un Ağustos ayında yani kampanya dönemine ilişkin yayınladığı satış rakamlarına göre 539 milyon ciro ile Ağaoğlu Maslak 1453 projesi satış şampiyonu oldu. Ağaoğlu bu konu için ise, "İşte, rakamlar da ortada. Güzel şeyler yaptık. Kampanya Türkiye için güzel oldu. Biz biraz daha öne çıktık ama diğer projelerde son derece başarılı oldu. Bence markamızı öne çıkaran işimizi doğru yapmamız, kaliteyi önceliklerimizin başında tutmamız oldu" dedi.

"Ali Ağaoğlu'dan Kampanya Açıklaması" haberine ait yorum yok

Yorum Yap