Ali Ağaoğlu’ndan İkinci Flaş Taksim Açıklaması

24 Mart 2016
PAYLAŞ
Ali Ağaoğlu’ndan İkinci Flaş Taksim Açıklaması

Dün Taksim olaylarıyla ilgili yaptığı "Millet fakir karanfil bırakıyor, ben zenginim gül bıraktım" açıklamasıyla kamuoyunda büyük tepki toplayan Ağaoğlu'ndan yeni bir açıklama geldi. İşte o flaş açıklama...

Dün Central Park İstanbul lansmanında Taksim patlamasıyla ilgili yaptığı açıklamalarla büyük tepki toplayan Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu'ndan bugün yeni bir açıklama daha geldi.

MİLLET FAKİR KARANFİL BIRAKTI BEN ZENGİNİM GÜL BIRAKTIM
Ağaoğlu, dünkü açıklamasında, "Geçtiğimiz hafta benim ortanca eşin doğum günüydü. Ona boğazda yemek sözü vermiştim. Fakat çocuğu da alıp Taksim'e gittik. 10 yıldır gitmiyordum. Olayın olduğu yere de gittik. Millet fakir karanfil bıraktı, ben zenginim gül bıraktım" şeklinde konuşmuştu.

BENİM İŞARET ETMEK İSTEDİĞİM FARKLIYDI BAŞKA YERE ÇEKTİLER

Bugün Cityscape Turkey fuarında yeniemlak.com'a açıklamada bulunan Ali Ağaoğlu, "Benim işaret etmek istediğim farklıydı ama çok başka yerlere çektiler" dedi.

BENİM AÇIMDAN SORUN YOK

Ben ne söylediğimin farkındayım diyen Ağaoğlu, "Ben neyi niçin söylediğimi gayet iyi biliyorum. İşaret etmek istediğim şey farklıydı ama malesef başka yere çektiler. Ben fikrimi söyledim, isteyen istediği yere çekebilir. Söylediğimin arkasındayım. Benim açımdan bir sorun yok." açıklamasında bulundu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Ali Ağaoğlu’ndan İkinci Flaş Taksim Açıklaması" haberine ait 2 yorum

mete

24 Mar 2016, 22:44

Senin nasıl bir karakterde olduğun belli. Millet neyi nasıl anlayacağını da senden daha iyi bilir.

salih

25 Mar 2016, 02:37

ali ağoğlu espirilerini hemen her yerde duyuyoruz eyv..ama yaşanan bu patlamada aileler yasta türkiye şokta. evler de hüzün acı keder var.senin orda başsağlıgı dilemen gerekirken .yaptıgın espiri ve gülmen senin nasıl bir karakktere sahip oldugunu gösterdi teşekkürler Ali ağoğlu

Yorum Yap