Aliağa Belediyesi Arsalarını İhaleye Çıkarıyor!

İzmir Aliağa'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

01 Eylül 2015
Aliağa Belediyesi Arsalarını İhaleye Çıkarıyor!

Aliağa Belediyesi bünyesinde bulunan Uzunhasanlar, Hacıömerli, Çaltılıdere, Kapukaya ve Kalabak Mahallesinde bulunan arsaları kiralıyor.

Aliağa Belediyesi, Atatürk Mahallesinden bulunan çay ocağı işletmesi ile Uzunhasanlar, Hacıömerli, Çaltılıdere, Kapukaya ve Kalabak Mahallesinde bulunan tarlaları kiraya veriyor.

Aliağa Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, taşınmazların üç yıllığına kiraya verileceği, ihalenin 10 Eylül 2015 Perşembe günü Aliağa Belediyesi hizmet binasında bulunan encümen toplantı salonunda gerçekleşeceği bildirildi. İhalenin, 2886 sayılı kanunun 45. maddesi gereğince açık teklif usulünce yapılacağı belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi:

"İhale şartnamesi ve ekleri Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nde bedelsiz görülebileceği gibi, 20.00 TL bedel karşılığında aynı müdürlükten suret alına bilinir. İhaleye katılmak için ihale dokümanının alınması zorunludur"

İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.