A+Live Ataşehir Projesi Bölgenin Değerini Katladı

Ataşehir'in merkezinde inşa edilen A+Live Ataşehir projesinin yatırım potansiyeli yüksek bir proje olduğu kaydedildi...

03 Temmuz 2017
A+Live Ataşehir Projesi Bölgenin Değerini Katladı Ataşehir'in merkezinde inşa edilen A+Live Ataşehir projesinin yatırım potansiyeli yüksek bir proje olduğu kaydedildi...

ANADOLU YAKASINDA ÖZEL BİR KONUMDA
A+Live Ataşehir projesini hayata geçiren firma olan Maksem Grup'un Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmekte olan Bilal Aydoğan, projeye dair bilgi verdi. 200 bin Türk lirası yatırımla hayata geçirilen projenin yer aldığı bölgede son 10 sene içerisinde büyük yatırımların gerçekleştiğini ve yakın tarihte Anadolu Yakası'nın en değerli noktası haline geleceğini söyledi. A+Live Ataşehir projesiyle İstanbul Finans Merkezi'ne büyük değer kazandıracaklarını belirten Aydoğan, bu proje sayesinde 100 ofis ve 11 ticari üniteyi bölgeye kazandırdıklarını dile getirdi.

BU PROJEYE YATIRIM, GELECEK KURTARACAK
Ataşehir'in yakın gelecekte Anadolu yakasının en değerli semti haline geleceğini ifade eden Aydoğan, 7-8 sene önce 3 ile 5 bin Türk lirası arasında değişen ofis metrekare fiyatlarının bugün 12 ile 14 bin Türk lirasına yükseldiğini söyledi. Gelecek 8 ile 10 sene içerisinde ise ofis metrekare fiyatlarının 30 ile 40 bin Türk lirasına ulaşacağını belirten Aydoğan, bu projeye yatırım yapanların geleceklerini garanti altına aldıklarını açıkladı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.