The Mandarins
İletişim Formu

GÖNDER Gönderiliyor...

Talebiniz ulaştı.

Reklamı Göster

Altındağ’da Yollar Mutluluğa Açılıyor!

Ankara Altındağ'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

16 Eylül 2015
Altındağ’da Yollar Mutluluğa Açılıyor!

Vatandaşa hizmeti bir ilke haline getiren Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, ilçeye yeni yollar kazandırmaya devam ediyor…

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yıkım çalışmalarına devam ederken, ilçeye yeni yollar kazandıran ve mevcut yolları genişleten Altındağ Belediyesi, vatandaşlardan tam not aldı.

Başkan Tiryaki, Altındağ’ın yollarını Avrupa standartlarına ulaştırmak için ne gerekiyorsa yapıyor. Kaldırım, yama, asfalt kaplama ve bakım onarım çalışmaları derken, açılan yeni yollarla da Altındağ, kent estetiğine en uygun hale geliyor. 30 kişilik bir ekiple çalışan Altındağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçeye yaklaşık 25 kilometre daha yol kazandırdı. Yol açma çalışmalarını ilçenin hemen hemen her noktasında görmek mümkün. Açılan yeni yollar arasında Feridun Çelik Mahallesi 1656 ve 1775’inci sokaklar ile 1048’inci cadde yanı, Yıldıztepe Mahallesi 848’inci sokak, Ulubey Öğrenci Yurdu yakını, Karapürçek Diş Hastanesi hizası, Doğantepe Mahallesi 105’inci sokak, Gülpınar Mahallesi 185’inci sokak ve Doğu Mahallesi 204’üncü sokak var. Eskiden iki aracın yana yana geçemediği yollar, oldukça geniş bulvarlar haline dönüyor. Açılan yeni yolların en küçüğü 10, en büyüğü ise 30 metre genişliğinde.

“ALTINDAĞ’A ANCAK BU TÜR YOLLAR YAKIŞIR”
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Veysel Tiryaki, şehir estetiğinde yolların büyük önem taşıdığını vurguladı. Tiryaki, Altındağ’ın tüm mahallelerinde yeni yollar açtıklarını belirterek “Vatandaşımızın rahat etmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık, kaçınmayacağız” dedi. Altındağ Belediyesi olarak sadece yol açmakla sınırlı kalmadıklarını dile getiren Başkan Tiryaki, kaldırım, asfalt kaplam, bakım ve onarım çalışmaları yürüttüklerini de hatırlattı. Tiryaki, yeni açılan yolların hayat şartlarını daha da kolaylaştıracağını ifade ederek, gelişen Altındağ’a ancak bu tür yolların yakışacağını söyledi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Albatros Parkının Yeni Sahibi!

Albatros Parkının Yeni Sahibi!

İstanbul Büyükçekmece'de yer alan tartışmalı Albatros Parkının ihalesi tamamlandı. İşte ihaleyi kaza

20 Nisan 2017


Akıllı Şehirler Yapılacak!

Akıllı Şehirler Yapılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 5.Uluslararası Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fu

20 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.