Anadolu Gayrimenkul AND Kartal Projesini Mart’ta Satışa Çıkarıyor

İstanbul Kartal'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

15 Aralık 2015
Anadolu Gayrimenkul AND Kartal Projesini Mart’ta Satışa Çıkarıyor

AND Kozyatağı projesi ile inşaat sektörüne giriş yapan Anadolu Grubu iştiraki Anadolu Gayrimenkul Kartal’da yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. AND Kartal adıyla lanse edilen projenin Mart’ta satışa çıkması planlanıyor….

Anadolu Grubu iştiraki Anadolu Gayrimenkul Kartal’da yeni bir proje için kolları sıvadı. AND Kozyatağı projesi ile inşaat sektörüne giriş yapan şirket ikinci projesini de Kartal’ya yapacak.

AND Kartal adıyla lanse edilen projenin Mart’ta resmi olarak satışa çıkması planlanıyor.

KARTAL'A BİN 500 KONUTLUK YENİ PROJE
Projenin detayları hakkında bilgi veren Anadolu Gayrimenkul Genel  Müdürü Ali Baki Usta, 55 dönüm alan üzerinde tek parselde yükselecek olan AND Kartal projesinde yaklaşık bin 500 konut ve ticari birimlerin yer alacağını söyledi.

MART’TA RESMEN SATIŞTA
Projede resmi satışların Mart ayında başlayacağını söyleyen Usta, ilk satışın Ocak ayında Anadolu Grubu çalışanlarına yapılacağını belirtti.

AND KARTAL HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

ANKARA’YA OFİS
Kartal’ın yanı sıra Ankara’da da 10 dönüm arazi alımı yaptıklarını ifade eden Usta, Ankara projelerine 2016’ın ikinci çeyreğinde başlamayı planladıklarını belirtti. Usta Ankara projelerinin ofis konseptli olacağını ifade etti.

ASIL İŞİMİZ OFİS
Ofis bizim asıl işimiz diyen Usta, “Anadolu Gayrimenkul olarak bizim asıl işimiz ofis. Ofis piyasasında ilerleyeceğiz. İstanbul’da ciddi potansiyel var. Piyasanın geleceği parlak. O nedenle önceliğimizi ofis yatrımlarına verdik” dedi.

İLK PROJE İLE ULUSLARARASI DALDA 7 ÖDÜL
Anadolu Gayrimenkul’ün ilk projesi olan AND Kozyatağı projesi ile uluslararası dalda 7 ödül aldıklarını vurgulayan Usta, projede yaşamın başladığı ve kiralamaların ise devam ettiğini söyledi.

YILLIK 100 MİLYON DOLAR KİRA GETİRİSİ BEKLENİYOR
Kozyatağı’nda Metal arsası üzerinde yükselen AND Kozytağı projesinde Türkiye’nin en yüksek binasının yıkımını yaptıklarını belirten Usta, projeden yıllık 100 milyon dolar kira beklediklerini belirtti.

GAYRİMENKULDEKİ DEĞER ARTIŞI FAİZLERDEKİ ARTIŞIN ÜSTÜNDE
Son haftalarda yükseliş trendine giren konut kredisi faiz oranları hakkında da değerlendirme yapan Usta, “Konut kredisi faiz oranlarındaki artış muhakkak konut satışlarını etkiliyor. Fakat şunun altını çizmek istiyorum ki gayrimenkuldeki değer artışı faiz oranlarındaki artıştan daha fazla” diye sözlerini tamamladı.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.