Anatolium Marmara Kartal 2017’nin Sonunda Açılıyor

İstanbul Kartal'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

19 Nisan 2016
Anatolium Marmara Kartal 2017’nin Sonunda Açılıyor

Kartal'da yükselen Anatolium Marmara projesinin AVM ve İKEA kısmının açılışı 2017 yılının son çeyreğinde gerçekleşecek...

Maya Holding ve Yılsan Holding ortaklığında yaşama geçirilen Anatolium Marmara projesi ofis, home ofis ve alışveriş merkezi birimlerinden meydana gelen karma bir proje olarak yükseliyor.

İstanbul Anadolu yakasında Kartal'da inşa edilen Anatolium Marmara projesi kapsamında, Maya Grubunun sahibi olduğu AVM zinciri Anatolium AVM'nin 3. halkası hayata geçiriliyor. 30 bin metrekare arsa alanına sahip olan Anatolium Marmara projesinde 38 katlı Maya Anatolium Tower binasıda yer alıyor. 45 bin metrekare satılabilir ya da kiralabilir alana sahip Maya Anatolium Tower'da ofislerin yüzde 80'i adalar manzarasına sahip olarak yükseliyor.

İSTANBUL'A 3. IKEA GELİYOR

180 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Anatolium Marmara projesinde franchise haklarına sahip olduğu İKEA'nın İstanbul'da 3. mağazası Türkiye'de ise 6. mağazası yer alıyor.

150'İ AŞKIN MARKA YER ALACAK

Anatolium Marmara projesi 60 bin metrekare kiralanabilir alanda başta IKEA olmak üzere 150'i aşkın markaya ev sahipliği yapacak. Projede süpermarket, ekeltronik market, sinema, çocuk parkı, eğlence merkezi, spa ve firness alanları da yer alacak.

<a href=Anatolium Marmara 2" src="https://www.yeniemlak.com/wp-content/uploads/2016/04/anatolium-marmara-21.png" height="527" class="alignnone size-full wp-image-94941">

2017'NİN SONUNDA AÇILACAK

İnşaat çalışmalarına 2015 yılının 2. yarısında başlanan Anatolium Marmara projesinin AVM bölümü ve IKEA 2017 yılının son çeyreğinde açılacak. Aynı tarihte Maya Anatolium Tower'ın da inşaat çalışmaları tamamlanmış olacak. Projede 6 bin 500 kişiye istihdam sağlanması planlanıyor.

SAHİLE 5 DAKİKA

Merkezi lokasyonuyla dikkat çeken Anatolium Marmara projesi sahil yoluna, Kartal'a 4 dakika, Maltepe’ye 5 dakika, İçerenköy, Bostancı ve Pendik’e 10 dakika, Küçükyalı’ya 13 dakika, Bağdat Caddesi’ne 15 dakika, Ataşehir ve Caddebostan’a 20 dakika mesafede konumlanıyor.

YILDA 15 MİLYON ZİYARETÇİ

Anatolium Alışveriş Merkezleri'nin ilkini 2010'da Bursa'da, ikincisini 2011'de Ankara açtıklarını söyleyen Maya Holding ve IKEA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özsüer, Kartal'ı potansiyeli yüksek bi bölge olarak gördüklerini ve burada hayata geçirecekleri projelerinde yılda 15 milyon ziyaretçiyi ağırlamayı hedeflediklerini belirtti.

İSTANBUL VE ANKARA'DAKİ ARSALARINI DEĞERLENDİRECEK

Mülkiyeti Yılsan Holding'e ait olan arsa üzerinde Maya Holding ile böyle bir proje geliştirdiklerinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Yılsan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO'su Tuncay Yıldırım, İstanbul ve Ankara'da bulunan arsa ve binaları ile gayrimenkul sektöründe yatırımlarını planlıyor olacaklarını açıkladı.

HABER: Maide KARADAĞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

irem aynur

25 Jul 2017, 18:24

yenı acılacak olan avm nızde yenı markamız ıle yer almak ıstıyoruz sartları gorusmek uzere tarafım ıle ıletısıme gecmenızı rıca ederım


GÜNDEM HABERLERİ


Saklı Bahçe projesi 325 bin TL’den satışta

Saklı Bahçe projesi 325 bin TL’den satışta

Ramsa Yapı tecrübesiyle İzmir Bornova’da hayata geçirilen Saklı Bahçe projesindeki daireler 325 bin

22 Kasım 2017


Tokat Turhal’da 30 işyeri 3.1 milyon TL’ye satılacak

Tokat Turhal’da 30 işyeri 3.1 milyon TL’ye satılacak

Tokat Turhal Belediyesi, Osmangazi ve Celal Mahalle’sinde konumlanan 30 işyerini ihale yoluyla satac

22 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.