And Frekans 215 projesi 309 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

And Gayrimenkul'un yeni çalışması And Frekans 215 projesinin lansman toplantısı yapıldı.

13 April 2018
And Frekans 215 projesi 309 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren markası And Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu yakası Kartal'da hayata geçirilmeye hazırlanan And Frekans 215 projesinin lansman toplantısı yapıldı. Toplantıya AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, AND Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Yönetim Direktörü Uğur Yıldırım, AND Gayrimenkul Satış Müdürü Gülsen Arslan katıldı.

Projenin adına Anadolu Grubu çalışanlarının karar verdiğini belirten AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "Yaptığımız araştırmalar ile komşuluk kavramının günümüz yaşam koşullarına uygun olarak evrim geçirdiğini gördük. İnsanların yaşam alanlarında mahremiyeti ön planda tutarken, komşuları ile aynı frekansta olmak ve ortak alanlarda birlikte sosyalleşebilmek istediklerini tespit ettik. Bu yüzden, her bir dairesinde farklı hayatlar yaşansa da ortak bir frekansta buluşmayı vadettiğimiz projemizin ismine de ortak bir şekilde karar vermek istedik. Anadolu Grubu çalışanlarına sorduk. Karar AND Frekans oldu, ortak bir frekansta buluştuk" şeklinde konuştu.

İstanbul'da son yıllarda yatırımın arttığı Kartal ilçesinde E-5 otoyolunun hemen yanı başında kurulan And Frekans 215 projesi, 413 konuttan meydana geliyor. Projede yer alan 3 farklı bölüm, 3 farklı etap olarak planlandı. Her bir blok ismini içerisindeki konut sayısından alıyor. Projenin ilk etabı AND Frekans 215'te 1+1, 2+1 ve 3+1 tipli dairelerden oluşan 215 konut hayata geçiriliyor. Ayrıca proje kapsamında seyir terası, Adalar manzarası, havuz, sosyal tesis alanları ve pergolalar da hayata geçiriliyor.

PROJEDE ' KOLEKTİF YAŞAM PLATFORMU' MODELİ UYGULANACAK

And Frekans 215 projesinde, 'Kolektif Yaşam Platformu' konseptinin uygulanacağı duyuruldu. 'Sahip olmak değil, ihtiyaç süresince kullanmak' prensibinde kurulan bu düzen, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de farklı sektörlerde görülme başlandı. Gayrimenkul sektöründe ise ilk olarak And Frekans 215 projesinde uygulanacak.
And Frekans 215 projesinde uygulanacak kolektif yaşam platformu konsepti, sürekli kullanılmayan eşya, araç ve gereçler için hem ev içinde fazladan alan hem de fazladan bütçe ayırılmasına alternatif bir çözüm sağlıyor. Buna göre yılda 1 kez kullanılan matkaptan, sadece misafir geldiğinde ihtiyaç duyulan sandalyeye; yaz aylarında kullanılan bisikletten her gün kullanılmayan çamaşır makinesine ve elektrik süpürgesine kadar birçok ev aletine daire içlerinde fazladan bir yer ayırılıyor. AND Frekans 215 projesinde de benimsenen bu konsept gereği, bu tür ev araç ve gereçler site yönetiminden kiralanabilecek.

Konseptle ilgili konuşan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "Kolektif yaşam konseptini, mekânların verimliliği noktasında bir adım daha öteye taşıdık. Her metrekareyi santim santim tasarladık. İhtiyacınızdan daha fazla metrekareyi satın almayın diye yerden ısıtma ile petekleri ortadan kaldırdık, sürgülü kapılar ile atıl alanlar oluşmasının önüne geçtik ve evinizde fazlalık yarattığını düşündüğünüz eşyaları koyabileceğiniz her daireye özel depo alanları planladık. Huzurla nefes alabileceğiniz balkonları ise unutmadık ve dairelerimizin tümüne balkon ekledik" ifadelerini kullandı.

And Frekans 215 Projesi

And Frekans 215 projesinde yer alan dairelerin kişiselleştirildiğini aktaran Usta, "Yaşayacağımız yeri seçerken aynı zamanda bir yaşam biçimini de seçiyoruz. Beraber yaşayacağımız insanları, hobilerimizi, yürüyeceğimiz sokakları… Ev içlerinde ise bize sunulan standardın dışına çıkmak pek de mümkün olmuyor. Tam da bu noktada yaşam tarzını yaşadığı mekâna da yansıtmak isteyenlere, beklentilerini karşılayan farklı bir mimari tasarım sunuyoruz. Bununla da yetinmiyoruz ve seçecekleri malzemelerle yaşam alanlarını kişiselleştirebilmelerine de olanak sağlıyoruz" şeklinde konuştu.

FİYATLAR 309 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

And Frekans 215 fiyatları da belli oldu. Projede fiyatlar 309 bin TL'den başlayarak konut tipi ve özelliğine göre yükseliyor.

Cazip fiyatların görüldüğü projede firma bünyesinde vadelendirme seçenekleri sağlanıyor. Aynı zamanda anlaşmalı bankalar ile 60 ay yüzde 0,99 ve 120 ay yüzde 1,09 faiz oranları da bulunuyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin de sağlandığı projede 100'den fazla ödeme planı bulunuyor.

AND ANKARA PROJESİ GELİYOR

Lansman toplantısında bir de yeni proje müjdesi verildi. Toplantıda konuşan And Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Yönetim Direktörü Uğur Yıldırım, Ankara Çankaya'da yeni proje yapacaklarını açıkladı. Projenin 2019 yılında lanse edileceğini belirten Yıldırım, proje geliştirme aşamasında olunan çalışmanın 9 bin 779 metrekarelik arsa üzerinde kurulacağını ve ticari ünitelerin yer alacağını ifade etti.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum