AND Gayrimenkul Anadolu Efes’e Sponsor Oldu

11 Ekim 2016
PAYLAŞ
AND Gayrimenkul Anadolu Efes’e Sponsor Oldu
AND Gayrimenkul Türkiye’de ve Turkish Airlines EuroLeague’de mücadele veren Anadolu Efes’e sponsor oldu. Anadolu Efes bir sezon boyunca AND Gayrimenkul’ü formasında taşıyacak...

Kartal’da AND Pastel projesinin satışlarına devam eden AND Gayrimenkul, Türk basketbolunun önde gelen kulüplerinden Anadolu Efes ile kapsamlı bir ortaklığa imza attı.

AND Gayrimenkul, hem Türkiye’de hem de Turkish Airlines EuroLeague’de şampiyonluk kovalayan Anadolu Efes’e sponsor oldu. AND Gayrimenkul bu sezon boyunca Anadolu Efes’in formasında olacak.

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ve Anadolu Efes takım kaptanı Doğuş Balbay’ın katıldığı törenle iki marka bugün sponsorluk için imzaları attı.

"ÇOCUKLARA BASKETBOLU SEVDİRECEĞİZ
Törende konuşan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta “Türkiye, basketbolu Anadolu Efes’le birlikte sevdi. AND olarak Anadolu Efes’in başarılarıyla gururlanırken kendimize özel bir misyon belirledik ve çocuklarımıza basketbolu sevdirmek, onları sporla tanıştırmak istedik. Kulüp ile işbirliğimiz kapsamında da bir çok çalışma yapacağız. Çocuklarımızı maçlara antrenmanlara götüreceğiz. Onları basketbolcularla tanıştıracağız” dedi.

3 kupa için mücadele verdikleri 2016-2017 sezonu öncesinde AND Gayrimenkul ile yaptıkları güçbirliğinde dolayı gururlu olduklarını söyleyen Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ise “Bu işbirliğinin, hem kulübümüze hem de Türk basketboluna büyük değer katacağına inanıyoruz. AND Gayrimenkul ile birlikte basketbolseverlere, özellikle de çocuklarımıza yönelik pek çok organizasyona imza atacağız. Çocuklarımızı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda ağırlayacak ve basketbolcularımızla bir araya gelmelerini sağlayacağız. Bir sezon sürecek bu güçbirliğini tanışma olarak düşünebilirsiniz. AND Gayrİmenkul ile partnerliğimizin devamlı olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

"AND Gayrimenkul Anadolu Efes’e Sponsor Oldu" haberine ait yorum yok

Yorum Yap