AND Pastel 229 Bin TL’den Satışta

İstanbul Kartal'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

22 Nisan 2016
AND Pastel 229 Bin TL’den Satışta

Kartal’da yükselen AND Pastel projesi 229 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Metroya yürüme mesafesinde konumlanan AND Pastel projesinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor...

1950 yılından bu yana 10 farklı sektörde faaliyet gösteren Anadolu Grubu iştiraki AND Gayrimenkul, AND Pastel projesini satışa çıkardı.

Anadolu Motor’un Kartal’daki arazisi üzerinde yükselen AND Parsel Kartal projesi 42 dönüm alanda inşa ediliyor.

7 farklı bloktan oluşan AND Pastel projesinde toplam bin 200 konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinde oluşan AND Pastel fiyat listesi ise şöyle;
1+1 daireler 229 bin T L’den
2+1 daireler 520 bin TL’den
3+1 daireler 600 bin TL’den
4+1 daireler ise 750 bin TL’den başlıyor.

Metrekare birim fiyatlarının 4 bin 750 TL’den başlangıç gösterdiği projede yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Banka kredisine uygun olan AND Pastel projesinde önümüzdeki Mayıs ayında inşaatın başlaması planlanıyor.

METROYA YÜRÜME MESAFESİNDE
Konut teslimlerinin Haziran 2018’da yapılması hedeflenen AND Pastel projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor.
İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da E-5’in hemen yanında konumlanan AND Pastel projesi metroya yürüme mesafesinde yer alıyor.

“Yeni Nesil Mahalle” konseptiyle tasarlanan AND Pastel projesinin sosyal olanakları arasında ise; sağlık merkezi, okul öncesi eğitim kurumu, yeme-içme alanları, spor merkezi, oyun parkları, yürüme yolları, açık hava odaları, küçük dinlenme tepeleri, güvenlik, otopark, yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna gibi birçok imkan yer alıyor.

Peyzaj alanları 4 kıtada 28 farklı ülkede birçok dev projenin peyzaj mimarlarından Martha Schwart Partners tarafından tasarlanan projenin mimarisi ise dünyaca ünlü HPP Architects imzası taşıyor.

Projenin yatırım maliyetinin 850 milyon TL olduğunu belirten And Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, projenin tamamlandığında ciddi prim yapacağını söyledi.

AND Pastel projesinin hemen yanında yer alan Adel’in 10 dönüm arazisini de satın aldıklarını belirten Usta, bu arsa üzerinde de ticari birimlerden oluşan yeni bir proje planladıklarını söyledi.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.