AND Pastel projesinde dijital satış ofisi açıldı

İstanbul'da hayata geçirilen AND Pastel'de yatırımcılara online ziyaret ve online satış imkanı sunuluyor.

14 April 2020
AND Pastel projesinde dijital satış ofisi açıldı And Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu yakası Kartal bölgesinde hayata geçirilen ve şehirde en dikkat çeken çalışmalar arasında gösterilen AND Pastel projesinde, yatırımcılara evlerinden çıkmadan ziyaret edebilecekleri dijital bir satış ofisi sunuldu.

ANG Gayrimenkul tarafından oluşturulan, "E-Anahtar Platformu" sayesinde yatırımcılar; online görüşme, online ziyaret ve online satış işlemlerini satış ofislerine gitmeden istedikleri yerde yapabiliyorlar.

ONLINE SATIŞ İMKANI

AND Pastel projesinde kullanıma açılan dijital satış ofisinde online görüşme, online ziyaret ve online satış işlemleri bulunuyor. Online görüşme aşamasında satış danışmanlarıyla telefon ve bilgisayar üzerinden, görüntülü veya sesli görüşme yapılabiliyor. Bu görüşmelerde proje sunumu, kat ve daire planları, kişiye özel ödeme modelleri gibi tüm detaylar interaktif şekilde satış danışmanları tarafından ziyaretçilere sunuluyor.

Online ziyaret modülünde, olarak görüşme yapmayı tercih etmeyenler için projenin farklı alanlarından anlatımlı videolar sunuluyor. Bu anlatımlarda projenin genel özellikleri maket üzerinde gösterilirken aynı zamanda daire içi özelliklerin anlatıldığı örnek daire ve projenin içerisindeki sosyal alanların anlatıldığı site içi videolarla kişiler evlerinden çıkmadan diledikleri alanı tek tıkla ziyaret edebiliyor. Bu modülde ziyaretçilere dairelerin 360 sanal tur ile daha detaylı şekilde daire içi özellikleri de sunuluyor.

Online satış modülünde ise dairesini seçen ve satın alma kararı veren kişiler için yüzde 0.79 faiz oranı ve yüzde 10 peşinat avantajıyla web sitesi üzerinden online satın alma imkanı sunuluyor. Satış işleminden sonra banka süreçleri ve tapu süreçlerinin de tamamlanmasıyla daire sahipleri yeni yaşam alanlarına istedikleri zaman taşınabiliyor.

AND Pastel

ÖDÜLLÜ PROJE

Temmuz 2018 döneminde konut teslimlerinin başladığı AND Pastel projesinde 7 blok ve 1243 konut bulunuyor. Projedeki konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipi seçeneklerini taşırken yaşam alanında okul öncesi eğitim kurumundan, sağlık kurumuna ve alışveriş alanlarına kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı pek çok fonksiyonu ve sosyal aktivite alanı bulunuyor. Yatırımcısına kalite ve konforu bir arada sunan proje aynı zamanda Sign of the City- "Türkiye'nin En iyi Konut Projesi" ve European Property Awards - "Avrupa'nın En iyi Peyzaj Mimarisi" de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün de sahibi durumunda.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum