AND Pastel projesinde Sevgililer Günü'ne özel büyük indirim

İstanbul'da inşa edilen AND Pastel projesinde Sevgililer Günü'ne özel kampanya başladı.

12 February 2019
AND Pastel projesinde Sevgililer Günü'ne özel büyük indirim Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektöründe hizmet veren şirketi And Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu yakası Kartal bölgesinde hayata geçirilen AND Pastel projesinde, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir kampanya başlatıldı.

11-17 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada peşin alımlarda uygulanan yüzde 20 indirime ek yüzde 14 indirim de uygulanacak. Öte yandan kampanya kapsamında kişiye özel 100'den fazla ödeme seçeneği sunulurken şirket bünyesinde vadelendirme seçeneği de sağlanıyor. Tüm bunların yanı sıra 5 bin TL değerinde mobilya ya da market alışverişlerinde geçerli olacak özel hediye çeki de yatırımcılara sunuluyor.

And PastelDe Sevgililer GnNe zel Byk ndirim Balad

KONUT TESLİMLERİ HEMEN YAPILIYOR

İstanbul'un prestijli çalışmaları arasında gösterilen AND Pastel projesinde konut teslimleri Temmuz 2018 döneminde başladı. Yatırımcılara hemen taşınma imkanı sunan projede bin 243 konut bulunurken 1+1'den 4+1'e kadar daire tipi seçeneği yer alıyor.

BİR MAHALLENİN İHTİYAÇ DUYACAĞI HER ŞEY VAR!

AND Pastel projesinin "Yap-sat" modeliyle değil de "Yap-Yaşat" modeliyle hayata geçirildiğini belirten AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "AND Pastel’deki yaşamı henüz proje geliştirme aşamasındayken yaptığımız araştırmalardan yola çıkarak, orada yaşayacak insanların beklenti ve ihtiyaçlarını gözeterek tasarladık. Akustik danışmanından, asansör danışmanına; trafik danışmanından, işletme danışmanına kadar 11’den fazla danışman ile çalışarak AND Pastel’i bir mahallenin ihtiyaç duyacağı her şeyi titizlikle düşünerek inşa ettik ve Temmuz 2018’de projemizde yaşam başladı" ifadelerini kullandı.

AND Gayrimenkul olarak metrekareden daha fazla önemsedikleri değerler olduğunun altını çizen Usta, "Bunlardan en önemlisi de güven. Bu düşünceyle AND Pastel’de söz verdiğimiz yaşamı ev sahiplerimize sunabilmek için yaşam başladıktan sonra da AND Pastel’deki sorumluluklarımızı bırakmayarak bina yönetimini de Grid bina yönetimi markamızla biz üstleniyoruz. Sevgililer Günü’ne özel olarak sınırlı sürede geçerli olacak bu kampanya ile AND Pastel’in yeni sakinlerini vadettiğimiz bu yaşama davet ediyoruz" şeklinde konuştu.

AND Pastel

ÖDÜLLÜ PROJE

Büyük değişim yaşayan Kartal bölgesinin en dikkat çeken projeleri arasında üst sıralarda yer alan AND Pastel projesi, aynı zamanda "Sign of the City- Türkiye'nin En iyi Konut Projesi" ve "European Property Awards – Avrupa'nın En iyi Peyzaj Mimarisi" de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün sahibi oldu. Projede aynı zamanda sağlık kurumu, alışveriş alanları, sosyal tesis alanı, okul öncesi eğitim alanı gibi çok sayıda fonksiyonel sosyal donatılar da bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Vakıf GYO'nun yeni projesi Cubes Ankara satışa çıktı

Vakıf GYO'nun yeni projesi Cubes Ankara satışa çıktı

Vakıf GYO tarafından 1.35 milyar TL yatırımla Ankara Çukurambar bölgesinde hayata geçirilen Cubes An

16 October 2021


Antalya'da yabancılara konut satışı yüzde 33 arttı

Antalya'da yabancılara konut satışı yüzde 33 arttı

Antalya, Eylül ayında yabancılara en fazla konut satılan ikinci şehir oldu.

16 October 2021


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum