And Pastel’in Yeni Bloğu Satışa Çıkıyor

06 Eylül 2016
PAYLAŞ
And Pastel’in Yeni Bloğu Satışa Çıkıyor
AND Pastel projesinin yeni bloğu Turuncu blokta ön talep toplanıyor. Projede sınırlı sayıdaki daireler için çeşitli avantajlar bulunuyor...

7 blok halinde yükselen AND Pastel projesinin yeni bloğu Turuncu Blok Eylül ayının sonunda satışa çıkıyor. Ön talep toplanan yeni blokta sınır sayıda daire için avantajlar sunuluyor.

Toplam bin 200 adet konuttan meydana gelen AND Pastel projesinde 1+1 dairelerden 4+1 dairelere kadar farklı büyüklüklerde daire seçenekleri yer alıyor.

Projede sınırlı sayıda daire için 120 ay vadeye yüzde 0,60 faiz oranı uyguluyor. 3 bin 76 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı bulunan AND Pastel’de yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

“Komşunu Sen Seç” kampanyası ile daire sahipleri komşusunu, arkadaşını ya da yakınını AND Pastel’li yaparak sağlıktan, beyaz eşyaya, giyimden, aksesuara çeşitli hediyeler kazanıyor. Kampanya şartlarına uygun olarak AND Pastellilere check-up hizmeti, buzdolabı ve klima, bir çok mağazada geçerli olacak giyim veya aksesuar çekleri gibi hediyelerden birini seçme fırsatı sunuluyor.

AND Pastel’de bir başka avantaj ise Komşuköy. AND Pastel tarlalarında yetişen organik ürünler tarladan toplandığı gün AND Pastel’deki ev sahiplerine teslim ediliyor. Bu iş birliği çerçevesinde Yeşil bloktan daire alan ev sahiplerine 2020 yılına kadar her ay Komşuköy’ün AND Tarlalarında yetişen doğal ürünler gönderiliyor.

"And Pastel’in Yeni Bloğu Satışa Çıkıyor" haberine ait 1 yorum

Dora Logo Tasarım

20 Oct 2016, 10:26

Güzel bir yapı olmuş

Yorum Yap