Ankara Golfkent Projesinde Satılık Arsalar ve Konutlar

25 Kasım 2015
PAYLAŞ
Ankara Golfkent Projesinde Satılık Arsalar ve Konutlar

Turyap Ankara Golfkent projesindeki arsaları ve konutları açık arttırmayla satışa çıkardı. Toplam muhammen bedeli 144 milyon 640 bin TL olan gayrimenkullerin ihalesi 10 Aralık'ta gerçekleşecek...

Turyap Başkent Ankara'da Eskişehir Yolu üzerinde hayata geçirdiği Ankara Golfkent projesini satışa çıkardı. İhale 10 Aralık 2015 saat 11:00'da Büyükhanlı Park Otel Çankaya/Ankara'da gerçekleşecek.

Toplam muhammen bedeli 144 milyon 640 bin TL olan gayrimenkullerin ihalesi için ilk önce kapalı zarf teklifi verilecek sonrasında ise açık arttırma yapılacak.

Müzayedede konut, tali iş merkezleri, ticari üniteler, anaokulu, idari tesis, ilkokul, ortaokul, resmi tesis, sağlık tesisi, sosyal kültürel alan, spor tesisi ve uluslararası standartlara uygun yapımı süren golf sahası bulunan planları ve projeleri hazır, ruhsat aşamasında imarlı arsalar ve 1. etapta 3 ay içinde teslim edilecek 58 adet villa ve daireler satışa çıkarıldı.

İhalede 142 bin 102 metrekare alana sahip golf sahası 28 milyon 500 bin TL'den satışa sunuluyor. Gayrimenkullerin fiyatları 200 bin lira ile 30 milyon 500 bin lira arasında farklılık gösteriyor.

gayrimenkul


"Ankara Golfkent Projesinde Satılık Arsalar ve Konutlar" haberine ait yorum yok

Yorum Yap